Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 307x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Master set

Uz dlouho se po summoner wars poohlizim. Asi si pockam az na master set, ktery za cenu kolem tisicovky nabizi tvrdou desku a sest frakci, coz je super cena vzhledem k cene jednoho baliku a samotne desky. Doufam se podari udrzet vyvazenost frakci.
26.5.2011 11:35:05

set
Nemá někdo přesnou informaci, kdy už bude Master Set v tuzemských obchodech k dostání? A kdy budou k dostání opět elfové vs orci?

1.9.2011 21:55:17

rbx

Georgeek
master set bude k dispozici koncem příštího tydne.

8.10.2011 12:40:01

rbx
Jo, jsem na to docela zvedavej;)

9.10.2011 00:26:27

Začátečník
Pokukuju po Summoner Wars a Master Set mi přijde jako nejlepší volba (hodně ras a deska). Je to vhodné pro začínající hráče nebo je lepší začít s Dwarves vs. Goblins nebo Elves vs. Orcs?

30.3.2012 12:03:50

Ritner
Rozhodně Master Set.
Více ras, více možností a pevna deska.
Starter set jedině, pokud jsi hrou nejsi jistý, investice je menší.
Nicméně mnohem lepší jsou Orkové a Elfouni, ale asi už je neseženeš:)

30.3.2012 12:12:51

Marvin
Díky. V Planetě her v Brně je ještě mají, tak přemýšlím jestli raději nekoupit je, abych pak neřešil jejich shánění. A taky nevím jestli to bude kámoše bavit. Každopádně díky za radu.

30.3.2012 12:23:20

Rinter
Kdybych začínal, tak bych šel určitě do Master Setu. Už jen kvůli té pevné desce(já ji přikupoval zvlášť), na té měkké mapě se hraje docela blbě:( navíc poměr cena/výkon je u Master Setu mnohem příznivější. Ale jestli tě to chytne, tak stejně postupně nakoupíš všechno:)
Jen nevím jak to je aktuálně s dostupností Master Setu - já mám teď jeden na cestě, ale nebylo ho snadný sehnat.

30.3.2012 12:54:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Rinter
Já bych ten starter elfové a orkové koupil ... ty rasy jsou super a nebudou k sehnání:)

30.3.2012 15:34:26

Marvin
Rasy určitě jsou super, Orkové jsou moji nejoblíbenější, ale toho, že nebudou bych se nebál. Vyšla nová re-edice prvních dvou starterů(jen nová krabice). Maj ji právě třeba na Planetě...

30.3.2012 15:50:32 | Upraveno autorem (porovnej)

zluda
Tak jestli vyšla re-edice, tak ještě nějakou dobu k sehnání budou. Jakmile bude víc peněz půjdu do Master Setu, díkec

30.3.2012 17:09:13

Vybíráme z Bazaru

Stranger Things: Obrácený svět od 1,-
Stranger Things: Obrácený svět od 1,-
Akt. cena: 480 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas