Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 310x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

kopie karet?

Vim ze balicek karet frakce neni zas tak draha zalezitost. Ale preci jen kdyby se nekde umistili dostatecne kvalitni fotky karticek nebyl by problem si je vicemene "kvalitne" vytisknout doma.. Ne ze bych nechtel podporit financne vyrobce. Jen me to tak napadlo pac frakci je fakt hafo a takhle by si clovek mohl zahrat treba s elfy proti elfum. Orkove vs orkove.trposi vs trposi. Tak by se lepe poznal skill souperu treba..Preci nekoupim dva stejne balicky:) No snad me za muj napad moc nezdupete..:)
Myslim ze se da i barevne kopirovat ne?
19.1.2015 00:15:37

kopie
Nezdupeme. Je to jednoduchý, kup si frakci, naskenuj, vytiskni, a máš to...

19.1.2015 06:47:09

to fox
To ano.. Ale ja tomyslel i tak ze kdyby nas to udelalo vic a ulozili by sme fotky treba na ulozto mohli by sme mit vsichni vsechny frakce skoro zadarmo jestli me chapete??takovy change mezi hraci..hmm??:)

19.1.2015 07:07:24

Joe

camal
A načo by si potom niekto vôbec tú frakciu kupoval, keď si ju všetci môžu stiahnuť, hm? Čierny trh ako lusk. Niežeby to takto pre niektoré hry nefungovalo, nehovorím, ale celkovo to nepodporujem. Najmä nie pre hry, ktoré vyšli v češtine.

19.1.2015 09:23:09

cama
začíná se mi z tebe nedělat dobře! Předpokládám, že když se ti nechce investovat doslova pár korun do fungl nové kvalitní hry, tak že si i barevně tiskneš někde u zaměstnavatele zadara a okrádáš tak i jeho, hm?

19.1.2015 09:32:50

to tajemna
No presne na takove chytraky sem cekal:) Uz sem myslel ze tu nikdo ten flame nezalozi:)) Jak tu bylo receno tenhle system je pro karetni hry docela casty. Deska a figurky se hure strkaji do kopirky ze ano?:) Byl to jen navrh a myslim ze i dost lidi by bylo pro.. Jinak jestli Ty neokradas zamestnavatele tim ze si nezavolas ze sluzebniho telefonu.Nevemes si domu propisku nebo blocek post-it, nebo nepouzijes firemni laminovacku na zalaminovani papirove hraci desky nebo nepouzijes k soukromemu ucelu sesivacku nebo kopirku kdyz mas tu moznost. Tak je to potom jen Tva "hloupost" a garantuji Ti ze se takto po smrti dostanes primo do nebe:)) Ale rozhodne Ti nechci sahat do Tveho svateho svedomi.. Tajemny chytraku..

Ps:A nebo Te stve ze Ty v praci nemas moznost barevneho tisku??:)
Nerad bych zacal o mp3 nebo filmech na ulozto.atd... Smrdi to pokrytectvim jako svina kamarade:))

19.1.2015 09:58:52 | Upraveno autorem (porovnej)

camal
Je zbytečné dělat tu dusno, pokud si projdeš pár místních diskuzí, tak tohle téma se tu řešilo Xkrát.
Ano, taky jsem měl kdysi napjatější rozpočet a hledal jsem podobné způsoby, takže to trochu dokážu pochopit (mám doma 2 kdysi vyrobené hry, z nichž 1 mi zabrala celé prázdniny a ve výsledku to bylo spíš pro radost z kutilství, než že bych na tom ušetřil). Ale když už to maskuješ za "balíček, proti balíčku", tak Fox.Mulder21 má pravdu ;)
A vzhledem k tomu, že lokalizovaných her je málo a místní si cení každou snahu, tak šlo čekat, že kopírování lokalizované hry za 300 tady vyvolá negativní ohlasy.
Do případného dalšího offtopicu na téma autorských práv se v téhle diskuzi nechci pouštět, kdyby tě něco pálilo moc, tak mi napiš soukromě ;)

19.1.2015 10:33:20 | Upraveno autorem (porovnej)

..
Ja tu dusno nezacal ani nikoho bezhlave neobvinoval z kradezi a porusovani autorskych prav!! Pripoustim ze to byl asi mozna spatny dotaz a byl to olej pro zdejsi deskove fanatiky,ale stalo se..Proste me to napadlo:/Rypalove sou na kazdem foru..Pro me je jednodussi i rychlejsi ty karty koupit.jenom urcite nekoupim vsechny,nevyuzil bych je!A kvuli zkousce frakce kupovat balik..No nic.Ukonceme to tu..

19.1.2015 11:03:27

..
Dalsi veci je, proc by pak Mindok mel uvazovat o ceske lokalizaci dalsich frakci, kdyz by ani techto par nikdo nekoupil a jen si to vytisknul?
Vyzkouset si to muzes na ruznych akcich jako je Deskohrani, nebo v hernach... cesta se vzdy najde, kdyz se chce ;-)

19.1.2015 11:18:27

camal
"No presne na takove chytraky sem cekal:) Uz sem myslel ze tu nikdo ten flame nezalozi:)) "
...

19.1.2015 11:24:49

mrkvicka
A Ty nepoznas ironii??Ty mi podekujes kdyz Ti reknu ze se mi z Tebe dela nedobre ??A ze v praci krades?? Ale no taak...:) delas ted uplne to same...

19.1.2015 11:33:40

wtf
Jaktože se ještě dneska někdo nachytá na internetového trolla je mi záhadou :)

19.1.2015 12:59:11

ruy

rovnake frakcie
..inak mi napadlo aky to ma vlastne vyznam stavat proti sebe rovnake frakcie
..mi to pride ako vynulovanie schopnosti a vsadit to len na nahodu jak to nahadzat kockami, alebo ako jednym pinclom obklucit celu rotu, ci hrat sach len s ciernymi

19.1.2015 14:54:04

ruy
Právě že to je jako hrát šachy, ne? Stejné figury na obou stranách. Akorát v těch není náhoda v tahání karet, ale pokud se prokoušete oba celým balíčkem, tak se to na konci hry srovná ;)

19.1.2015 15:13:14

národy k vyzkoušení
Děkujeme hráčům, kteří si již vydané národy zakoupili. Další národy skutečně vydáme až na základě úspěchu prvních vydaných. Již nyní máme pěknou odezvu z řad hráčů a rozhodli jsme se připravit celorepublikový turnaj, kde se můžete seznámit se všemi národy. Předpokládáme, že v případě zájmu bude možné uvolnit i dva balíčky jedné rasy a vyzkoušet si souboj stejné rasy na obou stranách.
Více informací o turnaji na https://sites.google.com/a/mindok.cz/summoner-wars---turnaj/home

21.1.2015 10:20:28

@mindok
takze ptat se, zda bude v cestine i nejaky MasterSet je asi predcasne... ?

21.1.2015 16:58:53

Master set
V případě, že se bude rozšiřovat řada, je MasterSet jeden z pravděpodobných přírůstků, ale zatím je brzy slibovat.

21.1.2015 17:48:35

domaci vyroba karet
Take jsem si doma dělal karty (homemade rozšíření do jiné hry). Bylo to kolem třiceti karet. Karty ve výsledku vypadají hezky, ale ta práce s nimi... To bych si je raději koupil > vyšší kvalita a výsledku i levnější.
Na další rozšíření se velice těším. Už teď je tato hra výborná poměrem cena/zábava.

21.1.2015 19:38:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Master set
Musí musí musí vyjít v cz :-) vážně bych ho rád. A určitě nejsem sám. Se základem a rozšířeníma by to bylo super hraníčko. Má to i super insert. Věřím, že se povede s vydáním uspět, držím palce.

22.1.2015 06:51:05

ruy

master set
..by bol uplne najvác
..ak by bol aj s hracou doskou, tak este vac (:
..a ked ne s doskou, tak kvoli nemu by som zobral este jednu (:

22.1.2015 10:12:22

master set
Musím řéct že bych si ten MAJSTR ŠTYK v češtině koupil taky! Kvůli desce a 6ti frakcím. Za tu cenu by to bylo ok..

22.1.2015 10:16:22

master set
pokud bude v češtině, rovněž bez váhání kupuji.

22.1.2015 11:20:37

master set
taky bych nevahal...

22.1.2015 14:28:55

rozšíření
Já takýýý !

22.1.2015 18:22:11

master
už jsem to psal v diskuzi, zda vydat tuto hru v cz
mám master set a koupím rád česky.

22.1.2015 19:03:02

Jsem pro
Máme zatím jen základ. Ale tak nas to chytnulo, ze objednávám všechna dostupná česká rozšířeni a Master set bych bral taky..

23.1.2015 11:32:23

Vybíráme z Bazaru

Frostpunk - insert
Frostpunk - insert
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas