Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 307x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

elfove drak??

Muze mi nekdo prosim vysvetlit jak funguje ten ohnivy drak od elfu?? Na tabletu pokazde dava utok za jeddn hitbod pritom ma hazet trema kostkama!! Nikde na vyber s s zadneho utoku neni!ani na karte ani nikde kolem zadne tlacitko.co to kurva wtf je?? Ti elfove jsou opravdu uplne k hovnu!!
17.1.2015 10:12:08

Drak
Má běžný útok na blízko s 3 kostkama a speciální kde zraňuje vše mezi ním a až do vzdálenosti 3 polí za 1bod zranění. Nevim jak je to u online verze ale na kartách můžeš využívat z těchto dvou.

17.1.2015 10:22:19 | Upraveno autorem (porovnej)

to michal
Děkuji, přesně tak to je v pravidlech..ale ta aplikace je úplně k ničemu..už to fakt rozslapu..:/

17.1.2015 10:37:10

drak
taky jsem to resil a prisel jsem na to, ze je potreba kliknout na tu trojku na karte draka a zautocit na vedle stojici jednotku. Kdyz chces vyuzit jeho schopnost, klikas jakoby na text te schopnosti - pravdepodobne to tak funguje u vsech postav se specialni schopnosti...

17.1.2015 11:54:38

camal
Přesně. Rozšlap a sedni ke stolu. :o)

17.1.2015 11:56:09

rozslapu:)
Díky za info chlapi.

17.1.2015 12:01:42

jak píše aisladocz...
musíš kliknout na to číslo (levá strana karty), když klikáš na obrázek karty(pravá strana karty), tak to dělá právě schopnost. Stejnou chybu bys mohl udělat třeba u Eliena.
Taky se mi párkrát stalo, že měl oponentův summoner 3 životy, já hodil na Eliena spirit of the pheonix a uklikl se a dal to jeho schopností jen za 2. :)

Když na to člověk přijde, tak je to vlastně na ty tablety docela dobře udělané... :D

17.1.2015 15:48:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Kufr 2 společenská hra - nové otázky a úkoly
Kufr 2 společenská hra - nové otázky a úkoly
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas