Summoner Wars: Mistrovská sada

xxxxxxxxxo hodnoceno 103x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Mistrovská sada - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Orkové

Mám ještě otázku na Orky

1. Lze plot v jednom kole přejit nebo se musí na něj první vstoupit a v dalším kole z něj vystoupit.

2.Lze střílet na postavu za plotem (tedy skrz) nebo má stejné vlastnosti jako zeď (tedy postava je za plotem schovaná, nelze tedy na ni střílet)?

3. V případě, že mám živý plot na soupeřové polovině, mohu jednotku vyvolat také na soupeřové polovině?

4. V pravidlech je napsáno, že plot je specialní druh zdi. U některých udalosti a postav/jednotek je napsano že živy plot se má umístit vedle vámi kontolované zdi (je myšlen i plot jako special. druh zdi) nebo je myšlená pouze klasická zeď ?

Předem děkuji za odpověď :)
4.1.2020 21:03:16

...
Česká pravidla jsem sice psal já, ale je to už strašně dávno, všechno jsem zapomněl, originál nemám, na BGG se mi to hledat nechce a hru z praxe tolik neznám. Takže se omlouvám předem, pokud něco řeknu nepřesně.
1) Ano, je možné plot překonat v jednom tahu, ale při jeho opuštění je třeba postupovat podle popsaných pravidel (házet kostkou atd.).
2) Ne, plot nejde prostřelit, v tomto smyslu je to zeď.
3) Ano, samozřejmě. Nikde se nic nepíše o tom, že by to nemělo jít.
4) Je myšlena jakákoli zeď, tedy i plot. Plot se od zdi liší právě jen těmi popsanými výjimkami. Co popsáno není, to zůstává stejné jako u klasické zdi.

Překladatel pravidel nejen pro fu Mindok

5.1.2020 17:39:46

Vybíráme z Bazaru

Zoo New York CZ
Zoo New York CZ
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas