Summoner Wars: Mistrovská sada

xxxxxxxxxo hodnoceno 105x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Mistrovská sada - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

obaly

Ja pouzivam Board Game Sleeves - Medium (57x89 mm), ale napasuji mi uplne idealne, je to krapet natesno?
Mate nekdo lepsi zkusenost?
31.3.2012 12:29:56

obaly
Používám také Board Game Sleeves od Arcane Tinmen, ale ten větší rozměr tj. 59x92. V tom menším rozměru to bylo skutečně příliš na těsno a měl jsem dojem, že se karta kroutí/prohýbá. V tom větším zase obal na výšku(u Summoner Wars tedy vlastně na šířku) dost přečnívá, ale to nevadí tolik.
Ale nakonec jsem stejně všechny obaly o pár milimetrů zkrátil a teď je to perfektní:)

31.3.2012 13:31:49

Mayday Chimera 57,5 x 89
Nazdar,

minulý týden jsem karty obalil do Mayday Chimera 57,5 x 89 a sedí perfektně.

16.2.2016 11:04:41

Chimera
Tak to je super zpráva, hned si je objednávám. Zkoušel jsem ořezávat ty 59x92 ale je to strašnej vopruz, mám to křivě a každej jinak. :-/

EDIT: Tak jsem všechno nastrkal do 57,5 x 89 Chimera a naprostá většina bez problému sedí. Bohužel, zdá se mi, že soudruzi v Číně nedokážou ořezat všechny tiskové archy na stejnou velikost. Veškeré balíčky vydané v první vlně (Fénixovi Elfové, Orkové z tundry, Padlé Království, Rebelové atd.) se vejdou do obalu úplně perfektně. S novými balíčky (Mistrovská sada, Žoldnéři, Zatracení) už to tak jednoznačné není. Žoldnéři, Zatracení a část balíčků z Mistrovské sady už se soukají do obalů trochu hůře (ale po "vylisování" balíčků pod dvěma těžkými encyklopediemi nakonec také vypadají OK). Bohužel balíček Temných Elfů do těchhle obalů ve zdraví narvat nelze a pokud se tam karta přeci jen nasouká, tak se okamžitě začne ohýbat a žádné lisování tomu nepomůže. Takže Temní Elfové jako jediní zůstávají v ořezaných 59 x 92. :-(

16.2.2016 19:36:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

SHIFTING REALMS - NOVÁ, NEROZBALENÁ! ENG
SHIFTING REALMS - NOVÁ, NEROZBALENÁ! ENG
Akt. cena: 449 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas