Summoner Wars: Mistrovská sada

xxxxxxxxxo hodnoceno 103x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Mistrovská sada - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

etg

České balíčky


Ahoj, mám doma základní hru, mistrovskou sadu a asi 3 další balíčky, ale několik těch dalších českých už jsem nezvládl koupit, teď už se skoro neobjevují v aukcích, případně už za dost unreal cenu...nemáte náhodou doma někdo kvalitní sken, nedělal jste si už vlastní? Viděl jsem dokonce i soubor na ulož.to, ale na první pohled mi ta kvalita nepřijde zas tak dobrá, tak jestli náhodou už někdo neřešil tohle přede mnou...
19.2.2021 15:30:19

Druhá edice
Plaid Hat Games už ohlásili druhou edici. Zatím není oznámeno počeštění, ale snad bude, tak počkat...

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

19.2.2021 16:09:54

etg

...
Zajímavá informace, to jsem nikde nepostřehl, díky! (Řečnické) Otázky jsou ty, které jsi už v podstatě položil - kdy, jestli CZ a hlavně jestli to bude "kompatibilní" s tou původní verzí...takže asi stále bych za případné soubory byl rád...

19.2.2021 16:32:13

Joe

etg
Kompatibilné to nebude, je to remake hry, nie pokračovanie.

---------------
Prekladateľ Joe

19.2.2021 16:50:37

etg

Joe
To bych vcelku cekal taky, takze o to vic moje prosba trva...

19.2.2021 19:30:28

Re:
České balíčky mám všechny. Od toho zbytku jsem si postahoval všechny ostatní karticky z webu Plaidhatgames ( když tam ještě byly). A dokonce si i jeden balíček počeštil. Ale nejsem si jistý tou kvalitou mých amatérských zkušeností. Ideálně by to dával do grafiky někdo jiný, taky stejný font je placený a nechtělo se mi to až tak hrotit. Ten scan českých bych teoricky mohl poskytnout. Hra mě zaujala a o druhé edici nějaký čas vím a tentokrát si to zavčas posbírám kompletní. Kompletní to mám i teď s tím že některé také takto vytištěné neoriginální. České originální mám.

20.2.2021 15:43:28

dodatek
Jen pro úplnost dodám že českých balíčku je celkem 14. 2 základní edice, 6 mistrovská sada a dalších 6 rozšiřujících balíčků. Hra obsahuje celkem 16 frakcí, pro každou dva vyvolávači se svým balíčkem a ke každé booster obsahující hrdiny s základní pěšaky. Plus je Alianční sada o 8 balíčcích s tím že každá z nich je další boost vždy pro dvě frakce současně. České mám vše, alianci taky plus pár anglicky a zbytek mám Homemade :-)

20.2.2021 15:48:38

Vybíráme z Bazaru

Reykholt (v angličtině, Uwe Rosenberg)
Reykholt (v angličtině, Uwe Rosenberg)
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas