Summoner Wars (druhé vydání): Mistrovská sada

xxxxxxxxoo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars (druhé vydání): Mistrovská sada - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozdíly edic

Je tato druhá edice jen reskin, nebo jsou i upravená pravidla a třeba i upravené některé frakce?

13.11.2021 10:03:15

MeV

Nejedna se pouze o reskin. Jednotky maji jine schopnosti a bezne jednotky jsou ted obecne silnejsi, takze uz to neni hlavne o hrdinech.

 

Pred koupi doporucuju vyzkouset zde (https://summonerwars.plaidhatgames.com/)

Hra je si v zakladu porad hodne podobna. Zmeny, ktere me ted v rychlosti napadaji. 

  • Udalosti se hraji v na karte urcene fazi a ne jen ve fazi udalosti, coz hre dava vice moznosti jak s udalostmi pracovat. 
  • Brany(drive zdi) se daji postavit bud v prvnich 3 radach na sve polovine nebo vedle vyvolavace, takze lze zajit do poloviny soupere s vyvolavacem a dalsi kolo tam postavit branu.
  • Kdyz hrac nezautoci dane kolo na soupere jeho vyvolavac prijde o 1 zivot.
  • Magie uz se nepocita kartama, ale na boardu je pocitadlo do max 15 magie.
  • Prvni brana ma 10 zivotu, zbyle 3 co jsou v balicku maji zivotu 5.
  • Za zabiti vlastni jednotky hrac neziska magii, nicmene porad na ni muze zautocit.

Urcite jsem na plno veci zapomnel. Ja sem mel hodne rad prvni edici, ale po par hrach 2. edice jsem prvni hned prodal(coz sem necekal, ze nekdy udelam). To se samozrejme bude lisit hrac od hrace, takze doporucuju nejdriv vyzkouset online demo zdarma a pak se rozhodnout. Za me kazdopadne krok spravnym smerem.

 

13.11.2021 10:36:04

V reakci na na předchozí příspěvek:

Posílení síly běžných jednotek beru jako velké plus. Celkově jsem si všiml, že se i přidalo na životech. Rozhodně to je změna k lepšímu. Naopak zdi měly takové množství životů, že nemělo význam je moc ničit - sebralo to až příliš energie ve srovnání s výsledkem. Nyní mi to připadá jako naopak boj o ochranu té brány, což je také plus. Mně na nové edici vadí snad jen ten vizuál, jsem jaksi zvyklý více na ten starý :-)

edit: Už to mám doma a už mi nevadí ani ten vizuál :D … je to víc takové veselé i co se týče barev a je to fajn… karty jsou o malinko větší než v první edici.

13.11.2021 11:54:02 | Upraveno autorem (porovnej)

A jak je to se hrou ve 4? Je to tak samo jak v první edici kdy se mohl přidat druhý plán ? Nebo tohle už je jen čistě dvojkovka?

23.3.2022 19:05:03

Vybíráme z Bazaru

Pharaon
Pharaon
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas