Summoner Wars (druhé vydání): Mistrovská sada

xxxxxxxxoo hodnoceno 36x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars (druhé vydání): Mistrovská sada - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Klenot

Wow. Tak jsme dneska dali dve hry. Ta prvni skoncila debaklem pritelkyne po ctvrt hodine. Ja hral za elfy, ona za gobliny. Byla znechucena, kvuli vybalancovanosti ras ale premluvil jsem ji jeste na druhou. Zkusil jsem si teda gobliny, ona sahla po strazcich. Druha hra byla neskutecna. Hrali jsme hodinu a pul. Byly to totalne strategicky orgie. Tezce vyrovnana hra, ze ktere js nakonec vysel jako vitez. Libi se mi, ze kazda rasa se hraje trochu jinak. Treba strazci maji silne a odolne jednotky, naopak goblini maji slabsi ale maji jich hordy (vetsina jednotek je totiz zadarmo a proto se rychle mnozi). Vazne skvostna hra. Pravidla na par stranek a spoustu strategie a taktiky. Vubec nechapu, jak mi tak dlouho mohla tahle hra unikat.

5.4.2022 21:36:43 | Upraveno autorem (porovnej)

To rád slyším :) mám to v plánu zítra s přítelkyní :) jen mě překvapuje hodnocení 4/5 po takovém výbuchu emocí :))

5.4.2022 21:45:55

@Infidus  tak 4/5 je hodne dobre hodnoceni, nicmene nechavam si rezervu az zahraju jeste dalsich par her ale nejspis jeste aspon pul hvezdy pridam. Hru urcite kup. Pamatuju si jak jsem te takhle navnadil na heroes of land air and sea a tu sis taky oblibil. Kdyby heroes byla karetka pro dva, tak je to tohle

5.4.2022 22:02:39

@Infidus 4/5 je skvělý hodnocení. Osobně nemám rád taková ta nekritická hodnocení plným počtem po jedné dvou partiích, kdy se mi to líbilo, ale nebylo to prostě ten vysněný top. Třeba takový to joooo dneska jsme hráli Dobble a hrozně jsme se u toho nasmáli. Dávám plný počet. vs nějaká vyloženě chytrá hra, nad kterou ještě týden potom přemýšlíte a těšíte se na další partii. Je potřeba brát v potaz, že půlka je 2,5/5. Tam by se měly ocitat hry, které neurazí, ale ani nepotěší. Není na nich nic špatného, ale ani nic nadprůměrného. Prostě průměr. Každý nějakou takovou hru známe. Ale takové hry často mají 3,5 nebo 4/5. Pak je to vnímání hodně posunuté a pokud dneska hra nemá aspoň 4/5, tak je to podprůměr a o takovou hru se ztrácí zájem, což je škoda. 5/5 by měla být excelentní hra, které nemám, co vytknout. Vůbec nic. Ani sebemenší přimhouření oka. Jakmile je tam jediné “ale”, tak by neměla mít plný počet. Hra je skvělá, chytrá, ale občas moc dlouhá. Ééé. Hra je dokonalá, ale je zamýšlena pro větší počet hráčů, což je 6. Ééé…

Takže 4/5 je parádní hodnocení.

5.4.2022 22:23:32

S tím já naprosto souhlasím, ode mě dostalo 5/5 jen 6 her. Jen obvykle nezakládám vlákno, abych vychválil do nebes hru, které nedám ani 90% :))

Do HoLAS jsi mě uvrtal ty, to je pravda a vůbec toho nelituji :)) tak snad budu mít podobný pohled i na toto

6.4.2022 00:02:07

@Kanic  Jako nedá mi to. Když jseš takovej stratég a taktik, tak dvakrát po sobě vydrtit přítelkyni mi přijde jako školácká chyba… :-D

13.4.2022 10:31:34

Vybíráme z Bazaru

Duna Impérium: Vzestup Iksu (rozšíření hry)
Duna Impérium: Vzestup Iksu (rozšíření hry)
Akt. cena: 1925 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas