Successors (4. edice)

xxxxxxxxxx hodnoceno 23x (Seznam vlastníků)

Successors (4. edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 300 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
PHALANX
Autoři: Mark Simonitch
Richard H. Berg
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Příklad hry

Vybaluji hru a řekl jsem si, že se budu řídit doporučením a zkusím si to rozestavit podle výukové hry. Obrázek připravené hry (ale i ty další) by mohl být větší, ale hlavě mě zarazily žetony nezávislých vojsk, na všech 5ti místech je stejné vojsko (4 - 5 - 1). mrknul jsem i na další stránku ale to mi moc nepomohlo, sice se to částečně "opravilo", ale stejně to nesedí. Třeba to nehraje žádnou roli, nepročítal jsem tu výukovou hru detailně když jsem se zasekl tady, ale asi si raději na vysvětlení pravidel pustím nějaké video a pak si projdu ta tištěná :-D

(V Babylonii je teda ještě místo Perdikkase někdo jiný)

30.3.2022 20:34:23

V Průvodci hrou sú nejaké drobné chyby, žiaľ nielen v obrázkoch, ale aj v samotných príkladoch. Čo sa týka Nezávislých vojsk, rozmiestnia sa podľa symbolov na mape: Leosthenes - Lamia, Ariarathes - Komana, Glaukias (Galský kopijník) - Tyche 21 , Seuthes (Lukostrelecká jazda) - Tyche 22, Philon (Hoplita) - Tyche 23.

1.4.2022 22:58:01

IN

Tady nebudu zastírat, příklad hry jsme od Phalanxu přeložili tak jak byl, bez prověřování zda je či není správně. Pokusím se vyzobat všechny připomínky tady ve fórech a postupně zanášet, aby i příklad hry byl bez chyb.

----------------------
Majitel liščí krabice

2.4.2022 10:27:24

Chyby tam jsou,ale v kooperaci s pravidly se to dá bez problémů rozchodit… spíš mě fascinuje jak špatně ti ukázkoví hráči hrají - nám to snad půjde lépe :-). Poté co jsme hru rozestavili podle přípravy hry nám první kolo trvalo celý večer - a už v tuto chvíli jsme si uvědomili některé tahy, které bychom hráli jinak a (asi) lépe. Ale to je otázka praxe a několika dalších her, než se z toho stane dokonalý herní zážitek. Davide díky za výbornou hru v češtině…

3.4.2022 11:46:15

Vybíráme z Bazaru

Hello Dino
Hello Dino
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 5 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas