Studená válka 1945–1989

xxxxxxxxxo hodnoceno 543x (Seznam vlastníků)

Studená válka 1945–1989 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická, diplomacie
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Ananda Gupta
Jason Matthews
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vstřícnost mindoku

Nevěděl jsem kam to jinam hodit, ale slíbil jsem si, že o tuhle zkušenost se musím podělit. Přibližně před týdnem mi došla od obchodníka tahle úžasná hra. Jaké ale bylo moje zklamání, když jsem zjistil, že všechny žetony jsou vysekané kompletně mimo osu. Hvězdy až u pravého kraje a dokonce výsek zasahoval do textu. Rozhodl jsem se zkusit napsat na Mindok a jejich reakce mě opravdu překvapila. Velice ochotně mi na jejich náklady zaslali všechny žetony komplet znovu. Tentokrát už v pořádku. Takovéhle jednání se opravdu dneska už moc nevidí. Klobouk dolu.
12.5.2016 12:09:45

mindok
Mám podobnou zkušenost (sice ne u Studené války) a Mindok také vyšel vstříc, tak se přidávám k pochvale.

12.5.2016 12:27:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Mindok
Taktéž pochvala :)

12.5.2016 13:28:50

Mindok
Mám stejnou zkušenost se vstřícností MINDOKU při reklamaci hodin u hry Mondo. Přidávám se k pochvalám.

12.5.2016 13:39:56

Mindok
Taky se přidám ke chvále. Zrovna včera mi dorazila samolepka do Pandemicu a to jsem si ji poškodil svojí vinou. Zkusil jsem jim napsat, jestli nemají náhradní a oni mi ji poslali, dokonce zdarma. Všechny palce nahoru!!!

12.5.2016 15:06:49


Děkujeme za poděkování
Děláme, co můžeme. A moc si vážíme této vaší reakce. Všichni dobře víme, že na diskuzních serverech mnohem častěji znějí hodnocení negativní než pozitivní. Tím je tato příjemná reakce pro nás cennější. Děkujeme za vaši podporu. Budeme se snažit dál.

13.5.2016 13:47:04

Vybíráme z Bazaru

Middle Earth CCG - The White hand komplet
Middle Earth CCG - The White hand komplet
Akt. cena: 3500 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas