Stronghold (2nd edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Stronghold (2nd edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Portal Games
Stronghold Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Hrál někdo? Jaké to je? Přemýšlím o koupi.
16.7.2016 12:32:29

Dojmy
Ačkoliv místní komunita druhé edici evidentně moc nepřeje, tak vůbec není špatná. Dost zbytečných věcí z prvního vydání bylo odstraněno (zejména nesmyslný výpočet vítězství podle získaných bodů) a zpracování hry vůbec není tak zvratkoidní, jak se snaží mnozí prezentovat. Za mě určitě plus a doporučuji k vyzkoušení. Orkové jsou bastardos, ale zadarmo jim to nenecháme... :-D

16.4.2017 02:42:51

dojmy
za nas urcite palec na horu , tahle gamesa nas hodne bavi , jednoduche pravidla sice v anglictine ale pochopili je i uplni anglictinarstvi neznabozi :) . a skvela hratelnost . jedna z nasich top ! . hrajeme to i ve ctyrech (kazdy ma pulku hradu , nebo veli pulce utocniku a je to taky zabava )

16.4.2017 10:12:16

KS Undead
...věnujete někdo pozornost právě probíhající kampani Stronghold: Undead? "Stronghold" mi byl vždy povědomý, ale nikdy jsem mu nevěnoval více pozornosti a ani zde to nevypadá nijak bouřlivě, přitom při podrobnějším zkoumání se mi to vlastně moc líbí. Je v něčem "háček"? Verze 2nd je zdá se u nás nesehnatelná...

22.11.2019 15:14:09

KS Undead
Já vlastním Stronghold 2. edici a moc mě baví. Ale dvě takto podobné hry bych nevyužil a více se mi líbí klasická tématika dobývání bez kouzel a hord kostlivců. Ale věřím, že spoustu lidí osloví spíše nová verze, v mnoha ohledech vylepšená. Kdyby do toho někdo šel, bylo by možné se domluvit, že by mi vzal jako addon Stronghold 2nd Edition Invader Meeples ? (panáčci dobyvatelů namísto kostiček...).

22.11.2019 18:10:21

KS Undead
Tak my jsme zahráli včera s kamarádem 2. edici - já první hra, on druhá. Pravidla se dají vstřebat rychle, taky díky super WatchItPlayed. Zhruba ve čtvrtém kole jsem začal chápat, jak mám vést útoky :). V pátek kdyby neselhala balista, tak jsem prolomil málo střeženou část hradeb. Nakonec byla tvrz ubráněna, ale bojovali jsme statečně. Za mě nadšení. Undeady kupuju 100%, asi včetně addonů.

22.11.2019 18:47:37

Vybíráme z Bazaru

 Pán prstenů: Karetní hra - Khazad-dum
Pán prstenů: Karetní hra - Khazad-dum
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas