Stone Age: 10th Anniversary

xxxxxxxxxx hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Stone Age: 10th Anniversary - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Hans im Glück
Z-Man Games
Autoři: Bernd Brunnhofer
Michael Menzel
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupit?

Dnes jsem se náhodně dozvěděl o této nové edici...zvažujete někdo koupi?
9.12.2018 02:50:22

Stone Age
Mas rad original? Toto je len reskin s par malymi detailami navyse :-)
Man vs Meeple urobil pekne porovnavacie video oboch verzii.

9.12.2018 15:18:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Bgg
Stone Age: 10th Anniversary is a new edition of the Stone Age base game that features a double-sided game board (winter and summer), decorative player pieces, a revised rulebook, two mini-expansions ("The Igloos" and "The Wild Animals"), and a "Winter Is Hard!" variant.

Nedávno jsem se na to díval a je to pouze předražený tahák peněz.

9.12.2018 15:57:40

Man vs Meeple
Viděl jsem pořad...hezky to ukázal. Čekal jsem, že tam bude nějaká návaznost...že v létě se budou hráči připravovat na zimu a po dokončení pokračují v zimě, ale nic oficiálního tam asi není.

Jde jen o hezké meeply, alternativní zimní stranu. Ty miniexpanze nejsou moc zajímavé...dá se to sehnat za cca 1500Kč, což není tak špatné, ale ptám se sám sebe...Je to nutné? :D

9.12.2018 18:24:03

tak
a hlavne tam na tu zimnu krajinku nenarves rozsirenie :-) lebo nebude sediet tematicky, zatial. verim ze casom vyjde aj to a kravicku este poriadne podoja (a tom som velky fanusik Stone Age)

9.12.2018 19:03:51

a to nejpodstatnější tam chybí....
...rozšíření "Stylově k cíli".... a to je veliká škoda. Kdyby tam narvali i tohle, tak bych neváhal, ale jinak prd a vořech...

9.12.2018 21:21:05

STYL
Já teda toto rozšíření před časem koupil tady v bazaru, ale četl jsem i nějaké diskuze zahraniční a všichni to mají stejně...kdyby to obsahovalo i toto nesehnatelné rozšíření, tak je to jasná volba, i kdyby se navýšila cena...takhle hodně lidí zvažuje a spíše vyčká na jinou kompletní edici

10.12.2018 13:38:48

Vybíráme z Bazaru

Euthia Torment of Resurrection, 1. vlna
Euthia Torment of Resurrection, 1. vlna
Akt. cena: 5500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas