Starcraft: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 109x (Seznam vlastníků)

Starcraft: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

žetony

mám dotaz. žetony rozkazů začínají být ošoupané, takže je pak snadné poznat zda se jedná o stříbrný či zlatý, podle toho jak to lidi žmoulaj při používání. Máte podobnou zkušenost?

budu si muset vyrobit neožmoulovací
2.3.2010 13:10:02

to Boldrick
Mám s tím stejnou zkušenost a i když Starcraft nehrajeme moc často (z časových důvodů, jinak je to fakt super hra), tak jsou žetony dobře ošoupané. Asi nezbyde za nějakou dobu nic jiného, než si je přelepit novýma nebo to udělat nějak podobně. Pokud je ošoupání ještě snesitelné, tak bych možná doporučil je přelepit průhlednou lepicí páskou nebo něčím takovým, aby se už více neojížděly.

2.3.2010 14:17:59

kadaver
já je naskenuju a nalepím na hodně tlustou čtvrtku

2.3.2010 15:49:45

ad ošoupané žetony...
Taky mě napadlo to naskenovaní a polepení všech žetonů dané frakce (kvůli stejnému vzhledu).

Ještě si vzpomínám, že kdesi v SC fóru psali, že si zrovna tyhle (příkazový) žetony přestříkali bezbarvým lakem (hned po vybalení).

Nevím, jestli existujou i nějaký plastový kapsličky na ty žetony, ale nejspíš by vyšli dost draze, oproti tomu laku :-)

4.3.2010 07:32:24

laredo
vidiš to, ten lak je dobrej nápad, ale už jsem to prošvih. takhle si oskenuju ten nejmíň vošoupanej a alespoň budou stejný

4.3.2010 07:43:56

prosba
jelikož jsem tak nějak prošvihl dobu kdy žetony byly ještě ucházející na scanarování, chtěl bych se zaptat zda by byl někdo se scanerem ochoten my oscanerované žetony rozkazů zaslat. fajn by bylo i skanout žeton Arcturuse Mengse s hvězdou.
díky

10.11.2010 20:47:21

Ochrana zetonu
Uplynula urcita doba a na trhu se objevuji ruzne doplnky vcetne ochrany zetonu pred osoupanim. Nevite nekdo o nejakych ochrannych "pouzdrech" pro zetony ze Starcraftu? Nasel jsem pouze kulate do her jako AH, ale sestiuhelnikove jsem nikde nenasel - coz muze znamenat, ze nejsou. Vim, ze se resila ochrana lakem, ale preferoval bych plastove "pouzdra".

22.6.2019 11:39:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Formula D + vytištěná česká pravidla
Formula D + vytištěná česká pravidla
Akt. cena: 890 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas