Starcraft: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 109x (Seznam vlastníků)

Starcraft: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyhodnocení souboje

Jsem obránce, mám 4 zerlingy a útočí na mně třeba 1 battlecruiser. Samozřejmě čelní zerling umře, ale díky tomu, že mi 3 zerlingove prezili, tak tu oblast nedobyl a musí se vrátit domů s nepořízenou. Pochopil jsem to správně?
3.7.2011 03:23:28

...
Ano, je to presne, jak rikas. Abys sektor dobyl, potrebujes mit minimalne tolik jednotek, kolik ma obrance, druhou moznosti je pak splash dmg.

Jedinou vyjimkou je, kdyz prezije pouze support jednotka (medic, queen...), to pak utocnik vyhral a support jednotka se musi premistit.

3.7.2011 08:39:02 | Upraveno autorem (porovnej)

nameless_one
To kde je toto v pravidlách?? tak to sme my hrali všetko zle :))

Jedinou vyjimkou je, kdyz prezije pouze support jednotka (medic, queen...), to pak utocnik vyhral a support jednotka se musi premistit.

2.8.2012 23:08:40

stOKYi
nameless_one měl určitě na mysli "Jedinou vyjimkou je, kdyz prezije pouze ASSIST jednotka (medic, queen...), to pak utocnik vyhral a ASSIST jednotka se musi premistit.

2.8.2012 23:15:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Ach
Akoze SC som hral zatial iba 4x a stale ame to hrali uplne zle... My sme assist jednotky brali pri vyhodnocobani ako support a ked assist nebola znicena (iba splash damagom) tak utocnik prehral.. Zdalo sa nam to byt riadne divne, lebo assist ide vzy ako support a bez splashu sa vlastne nedalo vobec vyhrat :D .. Ale ja som si to v pravidlach nikde nevsimol omg... A ani teraz to nevidim :D no smejem sa lebo je to fail a hrali sme to uplne zle ( a musim povedat ze nam to bolo Proti srst, ale vrabeli sme si ze pravidla su pravidla :)))

Ps: pardon za tie hieroglifi, ale pisem z ipodu;)

2.8.2012 23:26:40 | Upraveno autorem (porovnej)

stOKYi
mám pocit, že to je na konci pravidel u klíčových slov, tedy u slova assist

2.8.2012 23:34:39

Vybíráme z Bazaru

Activity Champion
Activity Champion
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas