Starcraft: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 109x (Seznam vlastníků)

Starcraft: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

uložení létajicích nesmyslů

Nemáte nějaké tipy jak ukládat k odpočinku letecké jednotky? Slyšel jsem, že jsou ty krásné podstavečky náchylné k sebedestrukci. Máte s tím zkušenost, nebo je to jenom fáma. Popřípadě, jak to řešíte vy?
14.3.2010 09:11:37

Uložení
Podstavce mají sice sebevražedné sklony, ale ne zase tak hrozné, aby se nedaly skladovat. Máme je normálně uložené v krabičkách s ostatními jednotkami, takže ty krabičky jsou dost plné a neštěrká to v nich. Když si dáváš trochu pozor při vkládání jednotek do krabiček a nerveš tam nic silou, tak je to v pohodě. Máme zatím zlomený jeden podstavec, pokud se nemýlím, který vzal za své hned při první hře (nejsem si úplně jistý, jestli už nebyl zlomený při rozbalení).

14.3.2010 09:39:51

uskladnění létajících jednotek...
no, já je mám uložený ve 2 krabičkách, který jsou zhruba tak vysoký, jako samotný jednotky. Je fakt, že při zarachlání s krabičkou tam figurky trochu jezděj, ale vzhledem k tomu, že jsou narovnaný docela "natěsno", tak to není tak zlý.

Varianta by byla, do kusu molitanu vyřezat (vyleptat) otvory pro tyto jednotky a ten pak dát do krabice, nebo zkusit koupit nějaký umělohmotný organizér(y), přiměřeně vysoký.

15.3.2010 07:26:50

Stane

ulozeni jednotek
Ja mam pozemni jednotky na jedne strane krabice a druhe jednotky na starane opacne. jalikoz jsem pri vybaleni mel polamanych asi 10leteckych jednotek tak jsem se rozhodl pro tohle ulozeni a je to osvedceny zpusob. samozrejme ze krabici nosim vodorovne aby se jednotky moc nehybaly...
Karty a dalsi veci mam uprostred pod tim papirem co tvori jakoby schranku...

21.7.2010 14:46:08

uložení létajícíh jednotek
Já jsem celou krabici "vykostil" od, z mého pohledu, nefunkčního vnitřku a pro každou frakci jsem si udělal vlastní krabku, kam jsem dal všechny jednotky + všechny žetony( vše přehledně rozděleno v přihrádkách). Krabky jsou akorát tak velké, že vykryjí celou plochu krabice a nic se nepohybuje. A ještě zbývá asi 3cm od vrchu, na to jsem si udělal vyjímatelný "šuplík" kde jsou ostatní věci pro hru + karty frakcí. Chvíli to dalo, ale zase příprava vlastní hry je otázkou pěti minut...Takto zabalenou hru mohu jakkoli nosit i "hlavou dolů" a nic se nerozhází ani nepoškodí a krásně se tam vešlo i rozšíření Brood War, vše v jednom...

22.7.2010 12:05:36

Stane

letaci nesmysl
Ukaz foto... dej nekam fotku a dej nam sem link at muzeme ohodnotit tvoje umeni a creativniho ducha :D

22.7.2010 17:34:38

Ulozeni
To norba: Taky by me zajimalo foto jak to mas ulozeny a hlavne jaky krabicky a kde si k tomu poridil...

Ja sem plastovy stojanky vyhazel a nechal si od znamyho vyrobit zelezny. Vterinakem sem je pak nalepil k figurkam a je to supr. Nemusim se bat s figurkou pohnout aby se nahodou neulomil stojanek...

23.7.2010 10:38:03

Stane

Mecenáš trolíků

to kubis
No tak to bys taky moh nafotit jak vypadaji zelezny stojany na figurky :)

23.7.2010 13:44:17

Vybíráme z Bazaru

Inis
Inis
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas