Starcraft: Brood War

xxxxxxxxxo hodnoceno 42x (Seznam vlastníků)

Starcraft: Brood War - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Starcraft: The Board Game
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hratelnost v 3 hracoch

Tak co som cital tak hra nie je moc dobra na hranie pre 2 hracoch ale mna by zaujimalo ako to vydite pre hru v 3 hracoch, my ked hrame Runewars tak hrame v 3 hracoch a to tak ze jeden hraje za 2 narody a hraje sa to na tími, tak by ma zaujímalo ci sa neco podobne dá spravit aj pre starcraft a aké mate stím skúsenosti . Hru by som plánoval hned kúpit aj s rozsírenim brood war.
17.5.2011 11:49:05

3
No mě se ta hratelnost ve 3 docela líbí. Pokud si nesložíte vesmír vyloženě tak aby jeden byl mimo, tak je tam dost konfliktu a aliance hráčů se neustále mění podle toho kdo se víc blíží vítězství. Sice je to takové 2 vs jeden nebo třetí se směje. Ale to vrážení kudel do zad a obsazování sektorů s body atd. docela funguje. JInak Brood mám, ale ještě jsem nehrál. Zatím hraju furt se základem.

17.5.2011 13:29:01

Cwoki
ve třech už je to dobrá hra, ostatně už jsem se k tomu s mnoha dalšími vyjadřoval :-)
SC je dobře navrhnutá i pro lichý počet lidí, teda pro jednoho to moc neni :-), takže se vůbec nemusí hrát na týmy, ale může. Jsou tam i scénáře, respektive jsou, tuším čtyři. Jeden z nich je pro tři a jeden pro šest, ale s variantou pro tři. (jeden má dvě frakce)

to Jarwiks: neváhej a otevři BW, já už to ani neučim jako základ.

17.5.2011 15:55:40

Boldrick
BW před 22 dny otevřen, vylupkán, pomazlen uložen k základu do krabice. Akorát tedka ty zkušky a lidi co by ho hráli. Ještě bude muset chvílu vydržet. ALe po nich tamtadadátá se moje Siegetanky vrhnou na hromadu zergských brouků. Protože jediný dobrý Hydralisk je mrtvý Hydralisk :-D

17.5.2011 16:47:27

Dojmy a Boldrick
Dojmy ve 3 s BW: je to totalni narez :) Tesim sa na dalsi hru a to jako maly Jarda :-D.

5.6.2011 17:20:44

Vybíráme z Bazaru

Nemesis - Story Dice (Intruders/Cat) sundrop
Nemesis - Story Dice (Intruders/Cat) sundrop
Akt. cena: 1125 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas