Star Wars: Rebelie

xxxxxxxxxo hodnoceno 221x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Rebelie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Počeštění

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s předěláním anglické do CZ verze pomocí zde staženého obsahu?Je tu vše co je potřeba?Naskytla se mi možnost koupě EN a to bohuzel nezvládnu,mám jen základy(My name is......) (-:
16.3.2021 17:11:27

cz
Ano máš tu kompletně vše..

16.3.2021 17:13:24

Zlorenc
Bohužel ale rozšíření počeštěné nikdy nebylo.

16.3.2021 17:15:49

Havelock
No já udělal překlad, který používá terminologii oficiálního vydání, aby se s ním dal použít.

16.3.2021 17:31:56

CZ

Děkuji za odpovědi.Jdu do toho.SW mam rád a tohle se mi zdá přímo pro mě.

16.3.2021 17:33:24

Froggery

Mám tomu rozumět tak,že jsi přeložil to rozšíření?

16.3.2021 17:40:05

Zlorenc
Ano, je to nahráno u rozšíření.
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/star-wars-rebellion-rise-of-the-empire-7274/k-stazeni/

16.3.2021 17:44:33

Froggery

Tak to je paráda,dík za práci.

16.3.2021 17:51:22

Ještě že je tu tak výborná komunita a je tu ta možnost si ten překlad vytisknout. Sice mám základ v cz, ale rozšíření jsem si lepil na samolepící papír a kvalita je fakt luxusní. obdobné to bude i u základní hry. Je to sice trochu dílčí práce s vystřihováním ale vyplatí se. Doporučuju

19.6.2021 06:32:30

Akym stylom to pocestujete? vlozite do obalu original kartu a dopredu dolozite vytlacenu cesku kartu z fora? viete mi prosim odporucit ake obaly su najvhodnejsie?
 

 

13.2.2022 23:00:59

Jsou v podstatě tři možnosti. Nechat si vytisknout komplet české karty i s rubem; udělat přelepky a karty si českým textem přelepit a nebo si vytištěné líce vložit do obalu k anglické kartě.

Ja zvolil třetí možnost, veškeré překlady jsou zde na zh. Je s tím trochu práce (nechat vytisknout, nařezat atd…), ale výsledek účel splní a záleží, jak moc si s tím člověk vyhraje a co je pro něj ok.

Tisknul jsem na lesklý fotopapír - cena do 300kč. Obaly mám mix od sapphire a diamondy (prostě co bylo doma:) a je to naprosto v pohodě. Předtím jsme si Rebelii půjčovali v deskoherní hospodě a měli takto počeštěno rozšíření a kdybych nevěděl, že to cz nevyšlo, tak bych to asi ani nepoznal:).

Takže za mě naprosto v pohodě způsob, máme už odehráno x her v této cz verzi a je to super. Takže stejným způsobem teď budu počešťovat Bitvu pěti armád.

14.2.2022 12:37:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Měl bych prosbu, dokázal by mi někdo prosím kvalitně naskenovat karty misí a kartu sabotáže v češtině? Zde totiž nejsou moc kvalitní. Klidně mi napište do SZ.

Moc děkuju.

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

7.10.2023 12:01:58

@ondaR_OL A co je s těmi skeny špatně? Je to skenovane na 600dpi na profi skeneru co mám v práci. Pokud to chceš mít ale co nej tak si nech původní obrazky a přelep jen textove pole.

viz

https://youtu.be/LGfvPYIFSXs?si=_G-d0g9btaca-aqF

 

7.10.2023 13:58:30

@GeneralX jde o to, že jsou skenované (nejspíš) v obalech a karty jsou romazané, případně mají jiný odstín. Ostatní jsou docela v pohodě, ale především ty karty misí a karta sabotáže jsou kvalitou špatné. Jako samozřejmě se s tím dá hrát absolutně v pohodě, jen když jsem si počeštil rozšíření, tak je hodně velký rozdíl.

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

7.10.2023 14:23:40

Udělal jsem to, jak píše @GeneralX a super! Akorát je s tím crcání :-)

7.10.2023 15:58:49

Já to udělal taky tak, jen prostě karty misí jsou fakt špatné.

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

7.10.2023 16:40:45

Vybíráme z Bazaru

Cartagena
Cartagena
Akt. cena: 147 Kč
Končí za: 21 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas