Star Wars Miniatures

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Star Wars Miniatures - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Bill Slavicsek
Jeff Grubb
Jonathan Tweet
Peter Lee
Rob Watkins
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Videa

Ahoj,
chtěl bych pozvat všechny fanoušky starých miniaturovek na můj yt kanál, kde budu dělat videa o SW minis, Lotr combat-hex a heroscape.
Pokud se budete chtít podívat, link:
https://www.youtube.com/watch?v=u3yiIZ07Jvk&lc=z22dub5rswvnijuof04t1aokgndkrph5gixalbu00xjfrk0h00410
29.9.2019 16:06:48 | Upraveno autorem (porovnej)

?
Ma to jeste smysl? Hraje se porad hra nebo to je spis pro fanousky SW? :-)

Hru jsem hral a mam doma krabicku figurek, bohuzel to HASBRO tehda zarizlo. Vim, ze nasledne fanousci delali aspon karticky novych figurek a vychazely virtuali sady, ale posledne co jsem se po tom pidil, tak uz jsem moc info nenasel.

29.9.2019 17:16:02

Má smysl hrát staré hry?

Pro mě osobně to smysl má, rád se na battle reporty koukám třeba na yt, v zahraničí to ještě pár lidí dělá. Je toho sice málo, ale vždycky mě to potěší. Hra už je mrtvá, to ano, ale pořád existuje základna lidí, kteří ji na internetu hodně řeší, dělají nové karty, mapy apod. Takže za mě, to smysl má. Staré hry na počítači si člověk taky zahraje, i když kvůli tomu musí třeba emulovat systém apod., ale asi jde o nějakou dávku nostalgie.
Mě hra baví, baví mě i proces shánění figurek a map, které není vůbec jednoduché a člověk si je prostě nekoupí v hračkárně, pro mě to ale má svůj půvab.

Bohužel veškeré miniaturovky typu SW, LOTR, Heroscape vymřely. Pokud vím, tak není žádná alternativa, která by měla stejný prodejní model, boostery, papírové mapy, systém apod. Pokud je, rozhodně bych ji rád vyzkoušel, ale zatím jsem nenašel.

Takže zkusím tvořit obsah ohledně těchto retro her a třeba se i v ČR najde nějaká menší komunita, která by si podobné hry ráda zahrála a řešila je.

29.9.2019 18:07:05

Ja
mluvil spise o tech videich, nez hranim samotnem. :-)

Ale rozumim ti a preji hodne stesti. Lidi z Prahy, se kterymi jsem hraval asi prestali, ale predpokladam, ze sbirku si nechali.

29.9.2019 19:57:56

SW mini
Doma se mi válí ještě krabice SW miniatures, takže já se rád na videa podívám a těším ...

30.9.2019 13:09:52

Vybíráme z Bazaru

War of the Ring: The Card Game ENG + komplet obaly
War of the Ring: The Card Game ENG + komplet obaly
Akt. cena: 899 Kč
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas