Star Wars: Klonové války

xxxxxxxxoo hodnoceno 43x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Klonové války - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Gém Klub Kft.
REBEL.pl
Z-Man Games
Autoři: Alexandar Ortloff
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

House rules - úprava obtížnosti

Dnes jsme hráli ve 4 lidech a přišlo nám to strašné lehké. Hráli jsme na 6 misi a Asaaj(předpokládám, že je nejlehčí) a bylo to až moc lehké. Je pravda, že nám šly celkem karty a padaly dobře kostky a možná jsme něco hráli špatně - např. když mám dostat zranění z nesplněné mise, můžu ho vykrýt obranou(žlutou) kartou?

Nemáte někdo nějaké house rules, jak to ztížit? Přidání misí navíc mi přijde, že hru jen prodlouží.

26.12.2022 19:04:35

Hra mi/nám přišla taky hodně lehká, takže pro začátek jsem pravidla přizpůsobil více původnímu Pandemicu.

Při útoku odhazuji jednotky (červené/fialové; beru to tak, že jsou vyčerpané víc než do dalšího kola). Žluté při útoku uvažuji dle původních pravidel (tapuji).

Při plnění mise odhazuji všechny jednotky které k splnění mise přispívají (předpokládám větší poškození strojů; modré/žluté karty).

Použití modrých karet při pohybu uvažuji dle standardních pravidel.

Na začátku tahu (počínaje druhým kolem) si hráč lízne dvě karty jednotek (beru to jako posily).

Budu rád za jakékoliv připomínky

12.2.2023 22:36:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Mě napadlo ze 4 akcí udělat jen 3. Ale ještě jsem to takhle nezkoušel. Přišlo mi, že 4 akce na hráče je fakt hodně, plus pak ještě volný akce (u Ayly Secury je to celkem overkill s tím pohybem za 2).

27.2.2023 11:33:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Raiders of the North Sea: Collection
Raiders of the North Sea: Collection
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 21 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas