Star Wars: Imperial Assault

xxxxxxxxxo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Imperial Assault - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Změna charakterů

S odvoláním na článek: http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/trolograficky-imperial-assault-velke-zmeny-v-galaxii-3112/

Plánujete měnit charaktery, nebo to necháte jak to je? Přemýšlím, jak se k tomu postavit. Na žádný turnaj se nechystám, zase na druhou stranu to vnímám jako určité vybalancování. Známe FFG, podpora obrovská, ale nic není zadarmo. Tak i kdyby vyšel nějaký set opravených karet, který by se dal koupit a karty vyměnit, tak bych to bral, mám to rád čistý "žádné přelepky". Máte na to nějaký názor? Předem díky za jakýkoli příspěvek ..
30.4.2016 20:51:57

FAQ
Ono je od nich síce pekné, že upravili tie postavy na základe skirmish hry, lenže tým zase nabúrali scenáre, v ktorých počítali s určitou silou daných postáv. Krásne to je vidno na Sabotéroch, ktorí sú v ich misii s novými štatistikami nehrateľní a ľudia to skrátka riešia tak, že hrajú v kampani s pôvodnou verziou.

Podľa mňa to mohli vyriešiť radšej zdvihnutím deployment hodnoty. Tým by nenarušili scenáre v kampani a upravili by hodnotu figúrok v skirmishy.

1.5.2016 08:09:50

ad ludomyl
To je zajímavý postřeh. Asi z nějakého důvodu nechtěli hýbat s cenou nasazení, ale byla by to minimální změna. Já mám jednu jednotku sabotérů, tak snad to nějak zásadně partii skirmish hry nezboří. Stejně, na jedné straně nasadím silnější sabotéry a na druhé můj soupeř silnějšího oficíra nebo královskou stráž. Myslím si, že většina partií se stejně jede z jedné krabice, zatím si nechávám charaktery beze změny.

1.5.2016 13:30:31

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne + rozšíření Hostince a katedrály
Carcassonne + rozšíření Hostince a katedrály
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 18 hodin

Offcanvas