Star Wars: Imperial Assault

xxxxxxxxxo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Imperial Assault - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prepalene ceny v bazaru aneb je ta hra out of print?

Zdravim

mam obecny dotaz, posledni dobou se tady opravdu objevuji v bazaru rozsireni s velmi vysokou cenovkou. Vim ze hra byla ze strany FFG zastavena a dal se nerozviji, ale nikde jsem nenasel zadne info, ze nebudou uz dal vyrabet to, co uz ke hre vydali. Nemate k tomu nekdo nejake info? Je hra jen dokoncena, nebo je i out of print?
26.3.2021 11:55:02

...
Všiml jsem si. Podle mě je to hlavně spekulace, prodávající sází že využije něčího strachu že už si to nepořídí.

FFG se k Imperial Assaultu staví tak nějak všelijak, neříkají ani ano ani ne. Sice oznámili že další rozšíření nebudou, ale pak to vzali zpátky že minimálně digitální obsah bude. JEště loni nějaké reprinty byly. Komplikuje to i licence kvůli které to nemůžu normálně prodávat na svém obchodu takže není snadno vidět, že je nějaká nová dávka. Pak ještě obecně trable FFG/Asmodee se zásobováním... takže čert ví.

Není to zdaleka tak jednoznačné jako třeba u Forbidden Stars nebo Chaos in the Old World.

26.3.2021 13:17:38

nemrtvý

On ten IA není živý, ale není ani mrtvý. Dotisky jsou a různá fora tou hrou žijí. Z té rodiny descent deskovek je pro mě IA opravdu nejzdařilejší. Předčí i putování po Středozemi (PánOprstenu). Myslím, že lidé v tom vidí tu nesmírnou variabilitu - kampaně, fan kampaně, přes aplikaci kampaně a raidy. Skirmish.

Takže určitě budou dotisky. Jen jich asi nebude tolik, aby to naplnilo poptávku (jsem na FB skupině, kde jásají, když něco seženou).

26.3.2021 14:22:57


Po dlouhém zvažování prodávám celý svůj komplet na bazaru. Bez přemrštěných přirážek.

6.4.2021 18:55:35


A není to škoda Černý Vlku? Taková krásná sbírka

6.4.2021 19:39:13


Je to moje nejoblíbenější hra. Ale toho času není...Dříve jsem si rozložil mapu a hrál s aplikací celé hodiny. S dceruškama to tak už není. Tam letí Divukraj, aj. Konejším se tím, že mám doma ještě Rebelii a to je větší šance, že s holkama zahraju později.

6.4.2021 19:53:37

Se koukněte na Descent.. to rozšíření za 7500 je fakt úlet.. :-D

6.4.2021 20:08:32

No, i tak bych si to nechal už jen kvůli té sentimentální hodnotě. Aby ses nedivil a za pár let ti neřekly, že by si rády zahrály Imperial Assault :D

6.4.2021 20:21:05 | Upraveno autorem (porovnej)


No, ta dvouletá si hraje na Ashoku, pravda...Ta čtyřletá si brouká imperiální pochod, takže nějakou tu force v sobě mají. :)

6.4.2021 20:51:36

Vybíráme z Bazaru

Talisman : Lesní království CZ (rozšíření)
Talisman : Lesní království CZ (rozšíření)
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas