Star Wars: Imperial Assault

xxxxxxxxxo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Imperial Assault - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Drk
Drk - avatar

Kampaň s rozšířením

Pokud chci začít hrát kampaň, tak je lepší mít dokoupené některé rozšíření? Pokud se pořídím nekteré z menších rozšíření a měl kampaň dohranou, tak mi to je pouze na skirmish?
5.4.2021 22:59:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Ve velkých rozšířeních je vždy další kampaň, ale jsou tam i side mise, které lze použít v jiných kampaní (záleží teda na číslech, které jsou na těch kartách a kdy se kampaň odehrává).
Malé rozšíření se většinou týkají nějakého velkého rozšíření (nebo základu) a tam jsou jen side mise.
Takže žádné rozšíření nepotřebuješ, ale pokud si nějaké pořídíš, tak se může objevit side mise z toho rozšíření a nebo si můžeš pak zahrát jinou kampaň.

6.4.2021 11:46:23

Drk

Super, díky za odpověď. Jenom mě teď napadá, zda existuje nějaká "tabulka" nebo něco, kde jsou uvedena malá rozšíření a co musí mít člověk za velké rozšíření? Abych si nekoupil menší rozšíření a potom nesehnal k tomu velké rozšíření, které je potřeba.

6.4.2021 12:05:44


Tady jsou rozepsané jednotlivé vlny a po kterém rozšíření vyšly: https://boardwars.eu/ally-and-villain-packs-for-star-wars-imperial-assault/
Důležité je, že se vážou vždy k jednomu velkému rozšíření (většinou např. jsou to figurky, které jsou v tom rozšíření/základu reprezentovány žetonem). Takže stačí mít základ+to jedno rozšíření, abys mohl hrát misi/skirmish z toho malého rozšíření.

6.4.2021 14:26:11

Drk

Jo takhle, takže jestli to chápu dobře, když mám core box a mám vněm zárověň karty Han Solo, Chewbacca atd. Tak pokud si koupím malé rozšíření Chewbacca Ally Pack, dostanu k tomu vlastně tu figurku, karty pro skirmish a zbytek vlastně už mám core boxu? Takhle je to i u ostatních velkých rozšíření?

6.4.2021 23:55:55

Přesně tak. Je tam figurka, karty použitelné v kampani (v ally packu reward karty a misse a ve villain packu agenda karty) a pak jsou tam command karty do skirmishe. Misse z tech packu pouzivaji mapove dilky z rozsireni, ke kteremu vysly, nebo jen z Core. Kdyz si rozkliknes ty rozsireni v tom odkazu, tak tam najdes popis obsahu.

7.4.2021 12:59:03

Velké rozšířené jsou stejné jako core box - obsahují nějaké figurky a karty k nim, a pak ještě další karty bez figurek, které se dají dokoupit samostatně.

Pak jsou ještě malé rozšíření, kde jsou jednotky úplně navíc (tj. jejich karty jinde nenajdeš) - to je třeba Aliance Smuggler, Obi-Wan nebo Bantha Rider. Ty se dají použít v jakékoliv kampani, ale je to jen zpestření navíc, nejsou pro nic nutné.

7.4.2021 13:50:16

Drk

Super, díky vám oběma za vysvětlení. Dnes jdu hrát první výukovou misi případně kampaň a podle toho, jak nás to chytne se rozhodnu, zda investovat do rozšíření.

7.4.2021 16:10:12

Vybíráme z Bazaru

Krycí jména duet
Krycí jména duet
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas