Star Wars: Destiny

xxxxxxxxoo hodnoceno 46x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Destiny - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: undefined
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Lukas Litzsinger
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prosba o radu pro začátečníka

Dobrý den

Prosím Vás o radu jak se hraje tato hra?

Jsem úplný začátečník a s hry podobného tipu nemám zkušenosti mohli byste mi pomoc a co nejsrozumitelněji mi vysvětlit pravidla?? Jak se tato hra hraje? Trochu se ztrácím.

Děkuji za odpověď
Antonín Horčička
12.7.2017 17:22:51

Ahoj
Jestli jsi prošel pravidla http://star-wars-destiny.cz/pravidla/ tak si najdi nějaké videa jak se to hraje (Playthrough). Nejlépe, najdi v okolí někoho kdo to má ať ti to ukáže.
V čem konkrétně se ztrácíš?
Jen bych chtěl na základě tvého příspěvku předem upozornit, že když nevíš jak se SWD hraje tak asi ani nevíš jestli tě bude bavit. SWD je vynikající hra, když se jí člověk věnuje a nevadí mu do ní investovat hodně času a peněz (tisíce kč). Začátečníka co si koupí 2 starter sety a pár boosterů může SWD rychle omrzet. Viděl jsem, že na bazaru se jí dost lidí zbavuje...
Jestli jsi na poli karetních her nový, doporučoval bych radši začít s něčím co nestojí tolik peněz, např. Star Realms.

13.7.2017 07:59:58

osobni predvedeni je nejlepsi
Ahoj,

nejlepsi urcite bude se potkat s nekym, kdo hru ma a zna a zahraje si s tebou. Odkud jsi?

Jinak ohledne investice - to tzalezi na tom, k cemu hru chces, pokud bys ji chtel hrat na turnajove urovni, tak je urcite potreba pocitat s vetsi investici casu a penez.

Nicmene hra je zabavna i bez vetsich investic, pokud ji mas s kym hrat. Se syny jsem nejakou dobu hral jen se 2 startery a bavilo nas to.

13.7.2017 09:17:30

Velká omluva,ještě větší prosba a poděkování
Ahoj

Předně bych se chtěl všem co nejupřímněji omluvit za to, že reaguji až teď - spousta osobních věcí, které mi zabránili v dřívější reakci- Omlouvám se

Děkuji všem za odpovědi. Nicméně potřeboval bych ještě trochu pomoc.

Předně bych měl říct, že jsem obrovský fanoušek Star Wars, takže opravdu nepočítám s jejím zbavením (Hra se mi líbí, minimálně ze sběratelského hlediska:-D )

Hru bych chtěl hrát v domácích podmínkách (druhého hráče mám:-D)

V čem konkrétně se ztrácím??- hrajem o bojiště a pak nevíme co dál.

Nejvíce by nám pomohl ČESKÝ videonávod. nechtěl by ho prosím někdo z Vás udělat PROSÍM PROSÍM PROSÍM.

I když nejsem Leia, tak bych tento příspěvek uzavřel slovy: POMOZ MI OBIWANE KENOBI JSI MÁ JEDINÁ NADĚJĚ.







21.7.2017 14:19:57

Anglická vs. Česká verze?
Zdravím, jelikož investice do takové hry není zrovna malá a z už přečteného na různých fórech, bych se chtěl zeptat do jaké jazykové verze je lepší investovat? Anglické nebo té české? Děkuji za odpovědi.

22.7.2017 11:51:20

Luke star wars
Na výrobu videa, bohužel nevlastním hru, techniku ani zkušenosti =D tak snad pomůžu aspoň textově...

Bitkujete se, střídáte se vždy po jedné akci... někdo obsadí bojiště a nevíte co dál?
Projdi si v pravidlech ČÁST PÁTÁ: STRUKTURA HRY (str.13-14), především sekci:
"OBSAZENÍ BOJIŠTĚ
Když hráč obsadí bojiště, může využít výhodu, která je
uvedena na kartě bojiště. Pokud bojiště již neovládal, přesune
hráč jeho kartu vedle svého balíčku. Po obsazení bojiště hráč
všechny následující akce v tomto kole vynechává. Protivník
může akce provádět dál, dokud sám také nevynechá. Akci
obsazení bojiště může v každém kole provést jen jeden hráč.
••Hráč může obsadit bojiště, i když už ho má pod kontrolou,
aby si tuto kontrolu udržel a mohl použít jeho vlastnost.
••Hráč, který ovládá bojiště, v následujícím kole provádí
první akci."

Jeden hráč obsadí bojiště a druhý dohraje svoje akce. Projdete udržovací fází a zase začínáte znovu akční fází... a tak pokračujete dokud někdo neporazí všechny soupeřovo postavy nebo nedojdou karty.

24.7.2017 12:43:09

Darth - Anglická vs. Česká verze?
Hrají a sbírají se obě verze, v jakém poměru to nevím. Vyber si podle toho co preferuje tvá hráčská komunita.

Blackfire nevydá přeložené všechno. Tolik českých hráčů SWD není, aby BF udržel krok s tempem jakým FFG chrlí rozšíření a vyplatilo se to.
Co jsem četl, byly také nějaké odchylky v překladu.

EN verze - Turnajové hraní. Sběratelství napříč všemi rozšířeními. Pravidelná errata pravidel.
CZ verze - Domácí hraní s neangličtináři. Do budoucna omezená databáze karet oproti EN verzi.

24.7.2017 12:47:45

Děkuji všem, moc ste mi pomohli už vesele hrajeme:-D
Ahoj

Děkuji Vám všem za pomoc, doma již vesele hrajeme a baví mě to. (Už přemýšlím o booster boxu:-D) Ještě jednou velké diky.

Ať Vás provází Síla.
Luke star wars

31.7.2017 12:35:51

Vybíráme z Bazaru

Project L Collector's KS All-in Edition + playmat
Project L Collector's KS All-in Edition + playmat
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas