Star Trek: Ascendancy

xxxxxxxxxo hodnoceno 18x (Seznam vlastníků)

Star Trek: Ascendancy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Gale Force Nine
Autoři: Aaron Dill
John Kovaleski
Sean Sweigart
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad pravidel a dalších komponent


Zdravím, Byl by tu někdo ochotný mi pomoci s překladem pravidel a dalších herních komponent. Respektive pravidla jsem nějak přelouskal, ale už v originále jsou psaná dost nešťastně a já byhc ocenil revizi od někoho angličtinou zasaženého. Byl by někdo schopen a ochoten dělat korektury a pomoci mi s tím? Děkuji.
16.12.2017 21:35:49

Revize pravidel

Tak, překlad karet je ke stažení pro komplet sadu a dvě rozšíření, borgové jsou trochu z ruky. Mno a teď se zeptám, byl by tu někdo schopný kouknout na překlad pravidel? je vesměs hotový, jen bych rád někoho kdo to zkoukne a podívá se na některé revize? Pro základní sadu. teprve pak bych se rád vrhnul dál. Díky ;-)

24.3.2018 12:31:55

Dotaz

Budou česká pravidla? Děkuji

25.4.2018 11:50:55

Pravidla dokončena pro všechna rozšíření

Zdravíčko ve spolek, takže pravidla byla dokončena pro všechna rozšíření. A budou , až budou schválena u každého setu zvlášť. Dnes jsem navíc dokončil i Borgy. Vůbec si, především u těch základních, nedělám iluse o tom, že by v nich nebyly nějaké faktologické chybky, vzhledem k tomu, že už originál není zrovna... Šťastně poskládán. S ohledem na Star Trek terminologii jsem upravoval některé výrazivo. Některé názvy jsem upravil tak, aby korespondovaly s jinými mými překlady her od ST, zvlášť tam, kde plní stejnou či obdobnou funkci. Největším oříškem byla Hegemonie, protože doslovný překlad "Nadvláda" a další ekvivalenty, mi prostě neseděly k tomu, že Federace může systémy získávat právě pouze přes hegemonii... A zrovna tohle spojení se mi s Federací dost příčilo... Takže jsme společně hledali nějaký alespoň kompromis tak, aby to neovlivnilo pravidla samotná a jejich význam... Jinými slovy, komu se to nelíbí... Vy víte co. :-D Nicméně, ostatní chyby, chybky, či nepřesnosti, která v základních pravidlech, či rozšířeních naleznete, mi prosím hlaste, budu je sbírat a časem opravím i v pravidlech. Jako poslední mě tedy čekají už jen karty Borgů, které dám dokupy hned jak budu mít nějakou volnou chvilku...

1.5.2018 17:33:19

Vybíráme z Bazaru

Yangtze (CZ)
Yangtze (CZ)
Akt. cena: 570 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas