Star Realms - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Darwin Kastle
Robert Dougherty
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Trurnaj IMPERATOR of the REALM

PROFIL AKCE: https://www.facebook.com/IMPERATOR-of-the-REALM-1211783318855991/

Co s načatým projektem?

Od plzeňského turnaje už uteklo pár dní, takže pomaličku sedl rozvířený prach, už jsme se i vrátil z dovolené, trochu jsem i přemýšlel, je tedy načase napsat pár řádků.

Plzeňský turnaj byl takovou jiskřičkou ve tmě, kterou bych rád rozdmýchal v plamínek, možná i ohýnek. Moje vize 4 čtyřčlenných skupin sice nevyšla (nakonec se nás sešlo jen 12, což však také není úplně k zahození), nicméně se rozvinula v plán podstatně ambicióznější – co takhle mistrovství republiky se čtyřmi kvalifikačními turnaji? No, pěkné sousto… Jak bych si to představoval? V průběhu roku čtyři turnaje řekněme v Plzni, Praze, Brně a Olomouci (Ostravě?), ze kterých by první 4 hráči postupovali na mistrovství, které by se odehrálo zřejmě v Praze, například v rámci Deskohraní? No asi je to naivní, ale co, kdo nic nedělá, nic nezkazí a nic neudělá, proč to tedy nezkusit. Bez pomoci a bez kontaktů to ale jistě nezvládnu. Rád bych proto touto cestou oslovil Vás o pomoc, získal kontakty a parťáky, kteří by si vzali jednotlivá kvalifikační kola pod křídla. Najdu někoho takového? Někoho, kdo je dostatečně šílený (:-)), má k dispozici prostor a chuť se o něco takového pokusit? Někoho z Prahy, Brna a severní Moravy?

Akci bych mířil na rok 2017, takže je zatím dost času – dost času, akorát na to začít zjišťovat a shánět.

Případní parťáci a orgoši:
Plzeň: Pelly
Brno: mblatny
Olomouc: Nathanael, Kew
Praha: - tady prozatím otevřené, mám několik možností, budu projednávat v rámci GaD. Zde by probíhal i hlavní turnaj MČR, takže to bude chtít trochu pečlivěji.


-------------------------------------------------
PŮVODNÍ JIŽ NEAKTUÁLNÍ POST

Pojal jsem pošetilou touhu uspořádat turnaj v této hře.

Moje představa je taková, že bych se pokusil zajistit podporu ze strany BlackFire a sehnal i nějaké promokarty. Hrálo by se jeden proti jednomu. Mám představu, že by se hrálo ve 4 skupinách po 4 hráčích. Ve skupině by se hrálo každý s každým (tj. 3 hry s případným rozstřelem při rovnosti bodů) a první dva by postoupili do vyřazovací části turnaje (čtvrtfinále play-off). Ta by se hrála na dvě vítězství.

Výhodou je, že hra má svou digitální verzi (i proti AI) zdarma pro různé platformy, takže je možno se ji dopředu důkladně naučit. Místem konání turnaje by byla určitě Plzeň, termín je zatím nekonkretizovaný.

Základem ale je, abych měl oněch 16 hráčů a tím se dostáváme k jádru pudla. Pokud byste měli o tento turnaj zájem (je třeba zodpovědný přístup...), dejte mi vědět.
24.1.2016 23:16:39 | Upraveno autorem (porovnej)

turnj
Turnaj začíná pomaličku nabírat konkrétnější tvary. Stále ještě jsou volná místa. Pokud se chcete zúčastnit, neváhejte a dejte svůj zájem najevo.

4.3.2016 23:11:42

3 místa
Zbývají poslední tři místa pro předběžné přihlášení, která se pravděpodobně zaplní tento víkend v rámci otevřených dveří v našem klubu. Pokud tedy uvažujete o turnaji, uvažujte rychle.

Turnaj by měl proběhnout jistě do prázdnin, termín začnu řešit, až budou předběžní zájemci.

21.4.2016 12:11:31

termín
termín turnaje stanoven na 28. 5. 2016 v plzeňské herně Kavenu, Husova 10. Co nevidět zprovozním profil akce.

12.5.2016 09:16:18

FB profil
Založil jsem komunitní stránku k této a postupně možná i k dalším akcím Star Realms

https://www.facebook.com/IMPERATOR-of-the-REALM-1211783318855991/

teprve se tam rozkoukávám, tak buďte prosím shovívaví :)

18.5.2016 09:52:24 | Upraveno autorem (porovnej)

voná místa
na poslední chvíli mi dva hráči odřekli účast, pokud máte chuť si zahrát, dejte mi vědět, dopíšu vás do soupisky. Připomínám, že turnaj je již tuto sobotu v Plzni v Kavenu

26.5.2016 08:17:48

voná místa
na poslední chvíli mi dva hráči odřekli účast, pokud máte chuť si zahrát, dejte mi vědět, dopíšu vás do soupisky. Připomínám, že turnaj je již tuto sobotu v Plzni v Kavenu

26.5.2016 08:17:49

Co s načatým projektem?
Od plzeňského turnaje už uteklo pár dní, takže pomaličku sedl rozvířený prach, už jsme se i vrátil z dovolené, trochu jsem i přemýšlel, je tedy načase napsat pár řádků.

Plzeňský turnaj byl takovou jiskřičkou ve tmě, kterou bych rád rozdmýchal v plamínek, možná i ohýnek. Moje vize 4 čtyřčlenných skupin sice nevyšla (nakonec se nás sešlo jen 12, což však také není úplně k zahození), nicméně se rozvinula v plán podstatně ambicióznější – co takhle mistrovství republiky se čtyřmi kvalifikačními turnaji? No, pěkné sousto… Jak bych si to představoval? V průběhu roku čtyři turnaje řekněme v Plzni, Praze, Brně a Olomouci (Ostravě?), ze kterých by první 4 hráči postupovali na mistrovství, které by se odehrálo zřejmě v Praze, například v rámci Deskohraní? No asi je to naivní, ale co, kdo nic nedělá, nic nezkazí a nic neudělá, proč to tedy nezkusit. Bez pomoci a bez kontaktů to ale jistě nezvládnu. Rád bych proto touto cestou oslovil Vás o pomoc, získal kontakty a parťáky, kteří by si vzali jednotlivá kvalifikační kola pod křídla. Najdu někoho takového? Někoho, kdo je dostatečně šílený (:-)), má k dispozici prostor a chuť se o něco takového pokusit? Někoho z Prahy, Brna a severní Moravy?

Akci bych mířil na rok 2017, takže je zatím dost času – dost času, akorát na to začít zjišťovat a shánět.

19.6.2016 22:07:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Turnaj
Máš můj veliký obdiv pro neutuchající zápal! Vůbec to nebude jednoduché. Ale v Praze bych do nějakého turnaje šel. Sice ho nevyhraju, ale za
A. někdo musí být poslední
B. nemám s kým hrát
Proto bych se s několika nadšenci rád potkal a zahrál.

A mám dotaz, kdo plzeňský turnaj vyhrál?

19.6.2016 23:35:46

report
měl jsem v plánu dát do kupy krátký report z plzeňského turnaje, ale nějak k tomu ještě nedošlo ... :) Vyhrál Honza Ticháček z Kavenu.

19.6.2016 23:50:32

Olomouc
ahoj z Olomouce, u nás jsme zorganizovali s Kewem turnaj ve Star Realmsu v dubnu. Bylo nás osm. Další turnaj plánujeme na podzim. Rád bych to celé spojil do celku s vámi. Takže za mě z Olomouce by to klidně šla. Vím že i Korunka v Ostravě turnaj organizovala. Takže to může být i tam. Rád v tom jakkoliv pomůžu.

20.6.2016 12:52:55

Korunka
JJ říkal jsem si, že sever Moravy bude ok. Ty se s klukama s Korunky nějak vídáš?

Když tak aktivity okolo SR klidně směřujte i na FB Imperátora (viz níže), ať se zvyšuje povědomí o celé akci. Pak by nám to mohlo podstatně usnadnit práci...

20.6.2016 13:10:33 | Upraveno autorem (porovnej)

turnaj v Brně
Tak mám dohodnuté prostory i termín, turnaj bude v sobotu 12.11.2016 v Brně v SVČ Lužánky, pracoviště Lesná. Co nevidět dodám další podrobnosti, založím webovou stránku, případně událost na FB atd.

5.10.2016 08:34:23

turnaj v Brně
Zveme vás na turnaj v rychlé a jednoduché karetní hře Star Realms. Pro všechny účastníky jsou připraveny ceny - pro medailisty deskové hry od firmy Blackfire, pro všechny pak promokarty Star Realms.

Vítání jsou i noví hráči, pravidla hry jsou jednoduchá a rádi je zájemcům před turnajem vysvětlíme.

Turnaj je součástí série Imperator of the Realm.

Startovné 30 Kč.

Kapacita 32 účastníků.

Přihlášky (i nezávazné) zde: https://goo.gl/forms/p20vM55ur95LQCHm2

https://www.facebook.com/events/670940426406642/

15.10.2016 22:38:53

Vybíráme z Bazaru

LOTR LCG scenar, The Dunland Trap + Proma
LOTR LCG scenar, The Dunland Trap + Proma
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas