Star Realms - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Darwin Kastle
Robert Dougherty
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rozšíření Gambit

ahojte, už jste to někdo hrál? A líbilo?
11.3.2015 17:40:43

Gambit
Výborné rozšíření, hráno zatím jen v kampani. Jsou to karty které dostaneš na začátku hry a které ti pomahají ve hře, nejde na ně utočit, pouze využívat jejich efekty. Některé z těchto karet, nebo spíš většina má jednorázový efekt, některé trvalý. Při splnění nějakého questu v kampani si odemkneš nějakou danou kartu, před začátkem dalšího questu dostaneš nějaké náhodné gambit karty dané questem a k tomu si můžeš vybrat až 2 karty které máš odemknuté. Neboj, hra je vyvážená i soupeř má své gambit karty. Zatím hráno v normal modu a špatný výběr může znamenat i prohru :-)

22.3.2015 12:06:27

Gambit
Hra je mnohem lepší. Těm dvěma gambitům je třeba přizpůsobit strategii. Zároveň mám hned v prvním kole i informaci, co asi bude chtít hrát soupeř. Přidává to široké taktické možnosti (třeba kdy líznout kartu a zamíchat tak deck, zatímco mám na stole plívy apod.)

10.1.2016 17:10:56

gambit
akorát je to nevyvážené. Si vem že jeden dostane 2+ a tu gambitovou kartu, ktera umizni nakup do 4 zdarma popr. lizni kartu a ja oz např. v privnim tahu koupim mech raketu za 7 ci nici 2 karty a je po hře... pi odehrání 3000 her a z toho pres 500 gambit řeknu, že raději hraju základ...ale zábava to je...bez pochyb

10.1.2016 18:41:27

Vybíráme z Bazaru

Ground floor
Ground floor
Akt. cena: 99 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas