Star Realms - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Darwin Kastle
Robert Dougherty
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obaly na karty a v jakém pořadí rozšiřovat

Poradíte prosím nějaké levnější obely, které budou dobře pasovat na Star Realms karty?

A pak bych se rád zeptal v jakém pořadí doporučujete kupovat rozšíření. Zatím mám jen základní verzi.
14.6.2017 14:43:06

skp

Me rozsireni

Ola,

Obaleno mam, cenove ti z hlavy nereknu ale jelikoz hrame casteji, tak je to rozumna investice...

Co vim tak rozsireni v CZ nejsou, zatim jen zakladni hra. Ale AJ je tam lehka, dle rubu karty nerozeznas, takze bych se toho nebal...

Ja mam Events a pak jeste Heroes. Pekne to hru spestrilo, mohu za sebe doporucit. A myslim ze jich budu mit casem vic...

4.2.2018 20:11:48

Zabaleno ...
Obalil jsem do - https://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/obaly-na-karty-ultrapro-standard stačí a super.

Rozšáření zatím také jen uvažuji jak postupně. Ale asi začnu událostmi ... (jo zatím jen EN).

4.2.2018 20:25:30

rozšíření
Já mám Colony Wars, ty používám jako rozšíření i když se samozřejmě dají hrát i zvlášt, z Crisis rozšíření mě přišly dobré akorát Bases & Battleships a Fleets & Fortresses, United rozšíření mi už přišy zdařilejší, tam mám rád Missions, alternativní možnost vítězství se hodí, jen to chce určitě hrát s pravidlem, že si každý hráč ty tři mise vybírá z pěti možných. United Heroes už jsou taky zajímavější, dál z United hraju ještě s Command a Assault, a pak není špatný promo pack I.

4.2.2018 22:32:19

Rozšíření
Za sebe můžu doporučit Year 1 Promo a Bases and Battleships. Gambits mi nepřišly moc dobré a Events bych se vyhnul obloukem, podle mého do hry vnáší až příliš náhody a karty jsou hodně zařezávací.

10.2.2018 00:10:00

Vybíráme z Bazaru

Scythe + Rozšíření
Scythe + Rozšíření
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas