Star Realms - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Darwin Kastle
Robert Dougherty
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Další deckbuildingové záležitosti


Ahoj,

Star Realms je moje první deckbuildingová karetní hra a absolutně jsem jí propadl. Jednoduchost systému, variabilita, vnitřní uspokojení z úspěšně provedených komb, rychlost, dynamika, prostě skvělý. Chtěl bych se zeptat zkušenějších a moudřejších, zdali by mi mohli doporučit nějakou podobnou záležitost fungující na obdobných principech. Nehledám sběratelskou karetní hru (vyjma případných rozšíření), chci koupit balíček a hrát.

Předem díky komunitě za odpověď!
22.3.2018 16:19:16

...
Doporucuji serii Legendary Encounters, za me teda hlavne Alien

22.3.2018 16:57:17

Hero Realms

Vlastně je to jen fantasy Star Realms přijde mi však, že s trochu vybroušenějším systémem. Ale pokud si navíc přikoupíš i hrdiny je to možná i lepší než SR.

22.3.2018 17:48:24

Podobne hry
Ascension
Thunderstone
Lord of the rings (3 dily podle knih/filmu samostatne hratelne, na sobe nezavisle, skvele funguje jak mechanismem, tak navazanosti na tema a je tam praseni spoluhracu. Lepsi ve vice hracich)

Vsechny zminene hry maji stejne jako Dominion nekolik variant, ale nevim, ktera je lepsi nez jina. To uz je na dalsi vyzkum treba na BGG. Oproti Star realms to ale nejsou hry ciste pro dva.

22.3.2018 23:35:25

Ahoj, zkusim trochu ozivit tema. 
Vedeli byste o nejakem takto jednoduchem a rychlem deckbuildingu idealne v cestine? Star realms uz jen tak nesezenu. 
 

Diky Honza :)

3.8.2021 07:22:18

Kouknu třeba na #Ve stínu pyramid. Ta je v češtině, sice tam mezi sebou nebojujete ale snažíte se sbírat poklady.

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/ve-stinu-pyramid-4010/

3.8.2021 13:20:35

Vybíráme z Bazaru

Astro Knights + Eternity + Orion System
Akt. cena: 41 €
Končí za: 1 den

Offcanvas