Spring Meadow - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: logická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Edition Spielwiese
Stronghold Games
White Goblin Games
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Body při sólo

Tak mám tuhle hru od pátku, v sobotu i dneska jsem si dala  pár her a zatím teda  nevim nevim :).  Z navodu je napsane, ze 140 je dobrá hra. Asi něco dělám blbě, ale zatím ani jendou se mi kní nepodařilo přiblížit. Natož na kampaň, kde je prý potřeba 150 bodů na hru (celkově 600). Osobne by me zajimalo, zd anekdo tech 140 dává pravidelne?
Jd emi o to, zda to proste jen jeste neumim a mam aspon vyzvu do budoucna, nebo zda je ta hranice nadsazena az moc?
 

16.5.2021 20:57:12

Rieši sa to aj na bgg fore a zo šiestich príspevkov majú dvaja ľudia skóre 154 a 167. Ostatok 132, 118, 107, 99. Posledný príspevku zo 14 hier max 138, priemer 122 bodov ;)

(opísal som to, lebo neviem ci vieš anglicky)

https://boardgamegeek.com/thread/2075845/solo-high-scores

16.5.2021 21:17:07

Diky @Muraddin no sanglictinou bojuju, takze dik. Sice tam jsme taky,a le hezek shrnuti :)
No ja ted dala svuj rekord 133 bodu :) Ale asi stesti na dilky, i kdyz mozna pestanu prekryvat nory. Protoze jsem znova cetla pravidla a vypadato, ze kdyz nemam na radku zakrytou noru  dilkem (at uz s dirou ci bez ni se zakrytim jine diry s norou) syslem tak to stejne je zakryty radek a muzu ho pocitat.
Uvidim co dalsi dny, pro tu rychlost je to idelani hra na odpocinek mezi  useky kdy se ucim nebo delam veci do prace…. 

16.5.2021 22:32:06

@Kniga Na sólu mám nahráno 18 her a výhry 2 (zřejmě náhoda :-D ). Obvykle jsem v rozmezí 110-130 bodů. Indian Summer mi přijde lehčí, Zahrada mne teprve čeká..

19.5.2021 09:34:21

@drizhel  diky. Zahradu jsem si koupila na mobil a to byl asi blbe napad. Asi sem si ji mela poridit spis na steamu… Indian se tu snazim vydrazit, snad se povede. Ja v jedny recenzi cetla, ze by mel byt spis slozitejsi nez summer? A pry je tam vic akci?

Jestli teda ma smysl ten Indian summer shanet. Jako me se podzim libi vic jak jaro a obrazky jsou hezci, ale jestli je tam nejake vyznamejsi rozdil? Pokud ne, tak gistanu asi u Springu

19.5.2021 09:56:20

@Kniga IS by měl být složitější, ale já ho prostě vyhrávám častěji než SM. 
Jestli má smysl shánět, si musíte rozhodnout vy... Každá ta hra je jiná, mají společný pouze systém tetris dílků (dílky se tvarem neshodují 100%). Vizuálně je IS určitě bohatší a máte v něm různé akce peříčko (hraj 2 své dílky v 1 tahu), borůvka (doplň si svou zásobu dílků), atd…
Hezky je to shrnuto zde https://hryslucikem.blogspot.com/2020/06/trilogie-zahrada-indian-summer-spring.html
Sice v AJ, ale animace pravidel hry ;-)


…taky jsem chtěla jen 1 a už mám všechny.. Na konci zimy se prostě blbě hraje padající listí ;-)
 

21.5.2021 11:17:42 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kniga Zmizelo mi to video…
https://www.youtube.com/watch?v=AFXL3Miwd7E&t=224s
 

21.5.2021 11:19:01

Vybíráme z Bazaru

7th Citadel Playmat
7th Citadel Playmat
Akt. cena: 790 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas