Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 366x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Insert


Zdravím, máte nějaký kvalitní insert ke hře, který je kompatibilní jak se základní hrou tak s oběma rozšířeními? Karty mám obaleny, takže by se hodilo, aby to nebylo úplně na těsno.
9.4.2021 10:18:24


ja myslim, ze zakladni hra a obe rozsireni se do jedne krabice nemuzou vejit. mam folded space na zaklad a branch & claw a v krabici je plno. ocekavam v budoucnu nejaky collector's box

9.4.2021 10:23:10

Já mám právě za to, že ten insert, co prodává TLAMA by měl fungovat i na JE, jsem to viděl někde na internetu, ale radši se ptám, protože se mi to taky moc nezdá.

9.4.2021 15:05:52

Mám vše, co ke Spirit Islandu vyšlo + Folded space insert.
Do krabice od základní hry se vejde skoro vše (nemám obalené karty), nevešlo se asi 12 desek spiritů, ty mám v krabici od Branch a Claw. V rozšíření Jagged Earth je spousta materiálu navíc - žetony, peníze, figurky - který zůstal v původní krabici.
S obalenými kartami bude problém, ty se už do základu nevejdou.

9.4.2021 15:07:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Kvalitny, voňavý, zmestí sa tam všetko, možes si ho aj namalovať a aj drahý.

https://thebrokentoken.com/spirit-island-organizer-and-crate-bundle/

9.4.2021 16:00:42

Jahman

A ja se ptam, komu tim prospejes?!? :-D To jsem nemel videt, ted se mi o tom bude zdat

9.4.2021 21:57:04

Pepsson, čakám na CZ vydanie oboch rozšírení a insert bude môj! :)

9.4.2021 22:08:03

Ja to mam nastesti origo...kurna, koukam, ze uz jde koupit i to nove rozsireni...a drevene zetonky...

9.4.2021 23:30:46


JAHMAN

proboha, co mi to tady posíláte? :D Vypadá to fakt lákavě, možná si to radši zkusím vyrobit sám

10.4.2021 09:23:01


Pepsson

To nové rozšíření už jde koupit delší dobu, a stojí za to, já zase naopak zameškal Branch&Claw, ale minulý týden ho naskladnili, tak už jen čekám, až přijde :-)

10.4.2021 09:24:21

Puvodne jsem pouzival dva folded space inserty do dvou krabic. Ted mam z thingiverse 3D tisteny a vleze to krasne do jedne krabice s tim ze je vrchni viko zvednute o 2cm. Mam obe rozsireni a jagged earth s promo vecma ,vsechny karty obalene. Ale uznavam, dreveny broken token insert je pro nejhezci. Kazdopadne me za tu cenu od drevene krabice a insertu odradila skutecnost, ze do budoucna jsou v planu dalsi rozsireni.

11.4.2021 01:20:21


Fluffie

Mohl bych vás poprosit o odkaz?

11.4.2021 09:03:00

Naozaj maju byt dalsie rozsirenia? Uz to posledne nie je nic prevratne a je to v podstate len o novych duchoch. Mam hry kde mam kupeny inzert a v skutocnosti mi to iba predlzilo setup ale pri Spirit Island mam pocit ze by to naozaj mohlo pomoct. Som zvedavy ci nieco od folded bude pre obe rozsirka. Ta drevena je sice pekna ale za tu cenu si kupim radsej nove hry :)
-------------------------------------------------------------------
".. dobré, dobré, len v tých súbojoch mi chýbajú kocky..."

11.4.2021 11:36:03

Ano mají být další pravděpodobně zas jedno menší a větší, autor se chce více zaměřit na Dahany,jinak mě se to poslední rozšíření líbí, právě že tam jsou velmi zajímavý duchové a i ty nové věci zas umožňují další finty a i události mi tady přijdou vyrovnaněji udělané.

11.4.2021 11:51:14

Právě dřevěná krabice a insert, je nádherná i za tu cenu je pro mne Spirit island srdcovka a ikdyž ji hraji převážně jen sám, taky bych ty peníze za to byl schopný dát. Ještě jsem chvíli používal dřevěnou krabici původně na víno za asi 500kč s Folded space insertama, zase byla podstatně větší než origo krabice. Možnost s 3D insertem a původní krabicí vyhrála.

Přijde mi strašná škoda toho dřevěného insertu který se oproti původnímu zamýšlenému rozměru se nafoukla kvůli všemu obsahu. Jestli vydají další rozšíření a riskovat že to do ní nevleze. Otáza kdy budou další rozšíření a pokud bude vše navrhnuté tak aby to do dřevěného insertu vleze tak pak asi váhat nebudu.

I pro ostatní mám tady tento insert a vlezou tam i obalené karty včetně promo věcí. https://www.thingiverse.com/make:877780

11.4.2021 14:52:09

No, asi jsem se rozhodl pockat na Jagged earth a krabici s insertem na dalsi kickstarter, mohlo by to asi vyjit i levneji a je sance, ze by insert mohli upgradovat, aby se do nej vlezly i nove veci...

11.4.2021 17:34:09

Tak ten origo insert je fakt boží :+). Ten je opravdu vhodný jen na doručení hry. 

12.3.2022 12:35:20

Folded space je naprosto dostacujici i na pripadne rozsireni…

12.3.2022 12:40:13

@Pepsson počítám, že o něj bude teď velký zájem. Jen malinký problém, není nikde skladem. :+). 

12.3.2022 13:14:32

https://www.thingiverse.com/thing:3558332/files

Ak by niekto vedel vytlacit dajte vediet

12.3.2022 15:00:43

Já miluju dřevo takže jsem šel teď do Italů 

 

https://thedicetroyers.com/shop/spirit-island/

12.3.2022 15:45:35

@jozifek123 Insert tahle hra určitě potřebuje. Asi by se to dalo rozdělit přes Meshmixer aby se to vešlo na jakoukoliv tiskárnu (a následně slepit)? Viděla jsem jen návody, ozkoušeno nemám.  

Každopádně mám další motivaci rozchodit svoji tiskárnu po update (v týdnu už mi odvezl zas do školy muž tiskárnu, co jsme měli dom na sestavení a vytvoření a ozkoušení stl pro projekt “průša do škol” )

12.3.2022 17:23:24

Osobne ocekavam, ze vzhledem k tomu, jak se hra prodava, ze oznameni rozsireni v cestine na sebe nenecha dlouho cekat. Takze kupovat insert jen koncipovany i s rozsirenim. Kdo vi ale jaky - BaC nebo JA?!

12.3.2022 19:45:08

Dnes jsem vypustil ducha draka :)
Insert na základ i rozšíření i proma.. však mrkněte

Video
https://youtu.be/BVgiNZ78A5Q
 

Spartik
www.insertyherman.cz

16.3.2022 23:23:47

@spartik když jsem se podíval do krabice, tak jsem se tak vytočil, že jsem hned objednal :+) dík, už se těším. 

17.3.2022 07:28:35

Je tu niekto s CZ vydaním + promo 1 + promo 2 a vie mi potvrdiť /vyvrátiť ,  či to všetko vojde do Folded space v2?

1.4.2022 14:44:46

Vybíráme z Bazaru

Mláďata z Divukraje + promo
Mláďata z Divukraje + promo
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas