Spiknutí: Království Hlubiny

xxxxxxxxoo hodnoceno 50x (Seznam vlastníků)

Spiknutí: Království Hlubiny - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Bombyx
Hobby World
REBEL.pl
Autoři: Bruno Cathala
Charles Chevallier
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Měl jste už někdo možnost zahrát? Můžete se podělit o dojmy?
6.1.2021 22:39:16

dneska došla

dneska došla, tak ti pravděpodobně povím o víkendu

18.1.2021 19:49:32

Parádní rychlá hra

Za mě naprostá paráda. Hra je jednoduchá, ale ne triviální, svižná (dvacet minut ve dvou lidech) a vizuálně se mi moc líbí (karty barevné podobně jako třeba ve Ghost Stories). Hraje se do vyložení 15. karty jednoho hráče (pak má každý další ještě jeden tah) a je skvělé, že i když jich stihnete třeba jenom 11, pořád s tím můžete vyhrát. Bodují se čtyři „disciplíny“, přičemž pětibodový žeton za jednu z nich – perly – může mít pouze jeden. Při hře dvou hráčů to může být rozhodující jazýček na vahách, ale platí totéž jako u menšího počtu vyložených karet – pořád není zas až takový problém vyhrát i bez perel. Hra je v krásné plechové krabičce, která je tak malá, že si přímo říká o přibalení na každou cestu :-) Hodnotím po prvních cca 10 hrách ve dvou. Moc se mi to jako dvojkovka líbí, ale řekl bych, že ve třech nebo čtyřech lidech to bude ještě o něco lepší :-)

5.2.2021 10:21:23

Deníček
Hra příjemná, hráli jsme jako dvojkovku i ve třech. Jen mi přijde škoda, že v krabičce není vyhodnocovací deníček. Přitom do krabičky by se vešel a v původní verzi pokud vím byl.

24.2.2021 23:44:58

Vybíráme z Bazaru

Wracking Crew scenar
Wracking Crew scenar
Akt. cena: 340 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas