Space Hulk: Death Angel – The Card Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Space Hulk: Death Angel – The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Uložení v krabici

Tak jsem si koupil SH i s rozsirenimi, karty obalil a polepil a zjistil, ze se mi to do krabice poradne nevejde a to mam krabici vykuchanou. Jak ulozeni resite vy?
17.8.2011 22:29:10

Uskladnění
Mám obě rozšíření a všechny karty obalené ve FFG obalech, které jsou dost hrubé a výrazně zvětšují objem karet. Do krabičky se to vleze úplně přesně s tím, že insert musel samozřejmě pryč a karty mám rozložené do tří kupek vedle sebe následovně:
levá kupka - speciální typy Genestealerů, Terrain karty, Location karty, Randomizer karty týmů mariňáků, karty s pravidly z rozšíření (ty jediné nemám v obalech).
prostřední kupka - mariňáci a jejich akce.
pravá kupka - normální Genestealeři a Eventy
Prostřední kupka je nejnižší a krajní kupky jsou vysoké přesně na výšku krabičky. Na prostřední kupce pak leží malé zipovací pytlíky s kostkou, support žetony a randomizer žetony ze základu. Krabička skoro přesně dovírá (je malinko nadzvednutá).
Karty nemám s polepkama, takže tam bych možná viděl trochu problém. Ale když použiješ tenčí obaly (Mayday nebo kýho čerta), tak by to mělo být v pohodě.

17.8.2011 23:27:51

re
... já to mám stejně jako Kadaver s tím rozdílem, že jsem pro rychlejší setup opatřil jednotlivé druhy gumičkou, ale na druhou stranu jsem neobaloval karty genostealerů. Výsledkem je lehce nadzvednuté víko, ale to je opravdu kosmetický detail.

18.8.2011 07:26:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zbodni salát
Zbodni salát
Akt. cena: 333 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas