Space Hulk: Death Angel – The Card Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Space Hulk: Death Angel – The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Osvedcene zlozenie druzstva

Mate nejake osvedcene zlozenie, ktore zvykne byt uspesne?

Ja zvyknem pri solo hre pouzit fialovy, sivy a cierny/modry tym.
Fialovy+sivy nepotrebuju komentar. Ciernych (hlavne Kaplana) nechavam pri cervenych alebo oranzovych terenoch aby s pouzitim Armour of Contempt drzali pozicie, kym ich Zael alebo Callistarius zlikviduju. Modry tym drzim na 2. a 5. pozicii (teda druha a predposledna), aby sa mohli pokusit o zastrasenie kde bude treba - takto sa lahko dostanu na lubovolnu poziciu vo formacii. Popripade Lorenza nechavam v boji kvoli jeho protiutoku.
V hre 2 hracov sa oplatil aj oranzovy (alebo je to hneda?) tim, Adronov raketomet dokaze riadne pomoct a Target Lock tiez.

Z Deathwingu som zacal experimentovat s kombom sivy+fialovy+cerveny.
Fialovych si drzim na druhej a predposlednej pozicii, pretoze s Deathwing Assault pokryju celu formaciu (dosah 1, ignoruje smerovanie) a pri solo hre su male spawny a tam je ten ich utok najvyhodnejsi.
Knihovnik pouziva Hellfire v kolach kedy fialovy tim neutoci a inak to strieda s cim je potreba, ale obvykle support.
Cerveny tim zasa pouziva support (Gun Servitor mi velakrat pomohol) a support tokeny davam obvykle Rapheanovi kvoli jeho utocnej schopnosti (idealne ak kaplan minie nejake svoje pocas jeho akcie support a da ich Raphaenovi).
24.8.2012 18:45:16

Rovnez osvedcene
Kdyz chci kratkou hru, tak si vyberu zeleny tym, sedy a Leonuv. Do dvaceti minut muzu mrtvoly ulozit zpet do krabicky ;)
A vazneji: Lorenzo, Clawdio a bud Zael (nejpravdepodobneji), Callistarius nebo i Leon (kvuli dverim a dostrelu 3). Gideona si beru kdyz se chci pobavit.

24.8.2012 22:16:00

Vybíráme z Bazaru

Massive darkness 2 Zombicide crossover ve fólii
Massive darkness 2 Zombicide crossover ve fólii
Akt. cena: 522 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas