Space Empires: Replicators

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Space Empires: Replicators - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Space Empires: 4X
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Jim Krohn
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde se dá koupit?

Nevíte někdo, kde to sehnat?
5.10.2018 10:22:09

ibej
z ibej. nejlevnejsi, co jsem videl, je za ~1450 i s postovnym z kanady. coz vubec neni zla cena. ja si pockam na P500 z GMT, coz bude jeste nejaky rok trvat. ale ja jeste nemam ani encounters, takze nespecham.

5.10.2018 10:36:13

Junik
Co to znamena to P500? Pochopil jsem ze stránek GMT správně, že se jedná o nějaký předobjednávkový program reprintů jejich her?

V souvislosti s SE:4x to znamená co? Že plánují vydat SE:4x v jedné krabici se všemi rozšířeními?

Díky za upřesnění

8.3.2019 11:06:58

p500
presne tak, je to predobjednavka. az se nasbira 500 predobjednavek (v realu to muze byt vic, ale i min), tak se zada do vyroby.

nevim o tom, ze by se planovala nejaka ultimatni edice.

8.3.2019 11:45:14

P500
P500=print 500 ks. Problém byl, že GMT hry jsou oblíbené jen pro určitou skupinu hráčů. Proto se stávalo, že jim některé tituly ležely na skladě a blokovali jim prachy. Oni potřebují finance do vývoje her. Tak přišli s projektem P500. V okamžiku, kdy se našlo 500 odběratelů, šla hra do printu. Dnes už se na počtu 500 odběratelů netrvá. Bývá to různé. Já takhle prošvihl print 1. rozšíření SE4X. Bylo totiž vyprodané během „3 týdnů“ od zveřejnění. To je nevýhoda projektu P500. Když je o něco zájem je to hned pryč. Teď doufám, že až to cca. za rok vyleze ven, dostane se něco i do normálního prodeje.

Dodatek: Právě Replicators jsem takhle koupil normálně na českém e-shopu. Občas se nějaká krabice najde. Samozřejmě cena byla vyšší než u základní hry, ale to u těchto titulů tak prostě je.

8.3.2019 13:05:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Rukavička, Junik
Diky Vám za upřesnění. O krabici na všechny tři hry (základ + 2 rozšíření) jsem zahlídl zmínku v diskuzi na BGG... nevim, zda v souvislosti s plany vydavatelu nebo jako prani hracu. O tom, ze by mela byt ultimatni edice se tam nepsalo, jen ze by mela/mohla byt krabice rozsireni tak velka, aby pojmula vsechny komponenty...

8.3.2019 21:53:12

Krabice

Zmenu velikosti krabice GMT dela. Treba u 2. vydani Time of Crisis zvetsil hloubku a slo koupir jenom tu krabici samostatne.

9.3.2019 05:51:07

Nemá někdo na prodej? Popřípadě nevíte kde sehnat? 

12.2.2023 10:26:15

Jak tady už psali jiní, dá se objednat u výrobce (GMT) v předprodeji “P500”. Aktuálně tam připravují dotisk základní hry plus všech tří rozšíření, včetně nového “All Good Things”. Peníze z karty stáhnou až při dodání. S dopravou a s DPH z USA to vždycky vychází stejně draho nebo levněji než potom v českém obchodě, protože předprodejní cena P500 je výrazně nižší než maloobchodní. Jenom je potřeba si počkat. Objednávek mají už dost, takže tipuju, že to vše spustí, jakmile dokončí a odladí to nejnovější rozšíření. Doufám, že letos. 

27.2.2024 08:23:06

Dotisk je mi na prd, protože už tam nedávají žetony pro první vydání (upgrade pack) a tak nejdou rozšíření použít. :(
.
To je jeden z mých největších deskoherních snů, zahrát si 4X v plné verzi…

27.2.2024 08:28:54

Vybíráme z Bazaru

Fallout + rozšíření Atomová pouta
Fallout + rozšíření Atomová pouta
Akt. cena: 2325 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas