Sorcerer: Endbringer

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Sorcerer: Endbringer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Sorcerer
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, karetní hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Wise Wizard Games
Autoři: Peter Scholtz
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

příchod hry

Už někomu dorazil noví Sorcerer? Popřípadě má někdo info kdy lze očekavat, že dorazí.

30.7.2021 00:11:11

Si ještě počkáme:

  • Covid
  • zapracování nových nápadů
  • autoři zařadili extra kolo online playtestů - v srpnu se Endbringer objeví na Tabletop simulator, pak budou měsíc zbírat feedback a pak teprve jde hra do tisku
  • takže odhad kdy hotovo zatim “early 2022”

 

https://www.kickstarter.com/projects/1172937197/sorcerer-endbringer/posts/3213376

30.7.2021 00:33:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Po prošmejdění netu je můj tip červenec 2022. Star Realms má zpoždění rok, nestudoval jsem všechno, ale dle bgg je u nich roční zpoždění zlatá klasika. Z update červenec 2021 We will have that ready for you to play on Tabletop Simulator in August. Once it is online, we will collect feedback from you, our backers, and make changes based on your feedback for one month. Then we will submit all of the updated files to the printer. From there we have printing,  packing, shipping to fulfillment centers, and finally shipping to backers. With the delays the industry as a whole has been experiencing, those steps will likely take about 5 months. This will put us in early 2022. We will work hard to move things along as quickly as possible without sacrificing quality.

Chápu to tak, že od zadání do tiskárny to trvá 5 měsíců doručit. V současnosti upravují karty podle feedbacku hráčů a ohledně termínu dodání taktně mlčí. Obligátní čínský nový rok+celosvětové problémy v přepravě, před květnem 2022 si nedovedu představit, že bychom to mohli mít doma.

24.9.2021 13:16:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Souhlas, já to čekám nejdřív o prázdninách za rok.

A v případě Sorcerera se vůbec nezlobím, jen ať tu hru pořádně hráči odladí a autoři vybalancují - viz třeba teď posílení Merlina, které udělali dle feedbacku hráčů na TTS, jak jsem psal ve vedlejším vláknu.

Slibovali, že na TTS zpřístupní Endbringera také koop variantu v srpnu, je pomalu konec zaří a zatím je ticho. Takže pokud to zpřístupní (snad) někdy během října, tak minimálně do konce roku se podle mě bude testovat…

24.9.2021 15:29:11

Za mě klidně až před vánoci 22, raději ať je to slušně vyladěné. Ale je pravda, že her mám moc.

25.9.2021 17:09:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Také souhlas. Klidně na Vánoce 2022 a odladěné. Bůhví jak je to nejen s dopravou, ale i s dalšími cenami materiálu, práce a spol. Pokud by počkali až se to uklidní a mezidobí využili na zapracování připomínek, tak bych se vůbec nezlobil. On sice v KS chatu a pod updaty vždycky shitstorm ohledně zpoždění, ale ve finále každý backuje x věcí a nikdo nemá pořádně přehled, kdy mu co dojde, a spíše je problém to uhrát, než v tom, že to přijde o rok později.

25.9.2021 20:53:36

Odhadované dodanie je jún/júl 2022.

 

Vlado "Kasi" z KE

22.10.2021 12:29:20

Hehe, keď si človek číta tieto staršie príspevky, tak je na nich aspoň pekne vidno, ako veľmi tá hra už mešká.

Takže len rýchly update - podľa poslednej aktualizácie z KS je momentálne odhad dodania marec/apríl 2023.

Pevne verím, že tento odklad už bude naozaj posledný, aj keď termín je ešte ďaleko, a tým, že sa to tlačí v Číne, tak tých otáznikov je tam stále strašne veľa, takže ruku do ohňa by som za to určite nedal.

Každopádne v tejto súvislosti celkom kvitujem tento záväzok šéfa WWG:

“We will now only bring games to Kickstarter or other crowdfunding AFTER game development is done.”

V minulosti sa síce vyjadrili v nejakom takom zmysle, že nechcú byť ako ostatní vydavatelia, ktorí považujú KS skôr za predobjednávkový obchod, a na druhý deň po skončení kampane už pomaly idú do tlače. V prípade S:E mal ale človek pocit, že tá hra bola v čase KS kampane len vo fáze veľmi raného konceptu uloženého niekde v Sorcererovej hlave, čo je zase opačný extrém, ktorý tiež nie je úplne ideálny.

3.8.2022 11:52:28 | Upraveno autorem (porovnej)

@Sorcerer Ahoj, nemáš nějaký novinky o dodání? Už to není ani vtipné si z toho dělat srandu. :( Díky

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

7.7.2023 00:16:30

Ahojte. Posledne info mam to, ze mi Rob ukazoval produkcne vzorky hry co je velmi dobry krok k tomu aby sme to mali doma uz na jesen. Dakujem vsetkym za trpezlivost a podporu. 

7.7.2023 06:52:12

Inak to, ze si ma oznacil je dobra cesta k tomu aby som hned odpovedal lebo mi pride notifikacia. 

7.7.2023 06:53:01

December - Shipping to backers.

Třeba se už dočkáme.

6.9.2023 08:14:00

Taky se trpělivě těším. :D

6.9.2023 08:27:57

Mně se ohromně líbí poetický nadpis tohoto vlákna - “příchod hry” Podle délky zpoždění jde hra pěšky z Číny a všichni se těšíme na její příchod.

6.9.2023 10:31:19

Nevěřím tomu že hra dorazí v prosinci 2023. Viděl bych to spíše na březen-duben 2024, protože Čína na začátku roku vždy stávkuje. Co je ale jisté je že tímto u mne White Wizard Games skončili a už od nich nic dalšího nekoupím. Ne kvůli kvalitě protože si myslím že Sorcerer je super hra, ale kvůli jejich nulové komunikaci, častému mlžení a netransparentnosti.

6.9.2023 12:08:52

S tím musím naprosto souhlasit. White/wise/weiß wizard games je pro mě ukázka amatérismu a jak by se to dělat nemělo. Už jen při první kampani bylo naprosto sprostý, jak si vynutili podporu na sociálních sítích, jinak že nevydají zbytek stretch goals, bez kterých by několik odemknutých bylo k ničemu. V kampani pro Hero Realms Dungeon udělali zbytek neodemčených SG aspoň jako dokoupitelný pack. Celkově za jejich způsob chování je nehodlám dál podporovat svojí peněženkou.

Ale na Enbringera se těším.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

6.9.2023 21:04:26

Pro mě byl Endbringer jasná volba, protože mám už Sorcerera. Jsem v situaci, kdy mně to zpoždění nevadí. Jinak souhlásím, že to není žádné velké posvícení. :)

7.9.2023 13:39:39

Ze me taky zklamani. Firma by mela jit na crowdfund. az v dobe kdy ma hotovy a funkcni prototyp. Coz white wizard rozhodne nedelaji.

..DeskoHerky Teplice..

7.9.2023 14:10:52

K tomuhle by asi mohl něco říci autor hry @Sorcerer. Jestli si dobře pamatuju, tak hra byla víceméně hotová, ale nakonec tam ještě došlo k nějakému redesignu.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

7.9.2023 16:08:43

Ahojte. Ja popravde uz som v rovnakej pozicii ako aj vy, to znamena, ze sa tieto info dozvedam z updatu na ks. S WWG uz niesom v takom castom kontakte. Ale co viem tak to teraz zdrzali malickosti ako retail krabice na boostre a ine veci. Lebo krabicu endbringera uz predomnou unboxoval Randy(clen wwg). Ten insert tam je fakt fantasticky. Ako je jasne, ze hra sa k nam dostane a sme uz uplne vo finale. Tak uz len pevne dufat, ze december vyjde. 

8.9.2023 10:03:40

Nejaké info po Essene?

Vlado "Kasi" z KE

8.10.2023 23:08:50

Jasne, do leta to tam mate :D 

 

Se mi libi datum zalozeni toho vlakna 30.7.2021 a ta otazka, jestli to nekomu uz dorazilo :D

To uz snad nikoho ani nemuze zajimat ne? :D

 

14.11.2023 08:38:08 | Upraveno autorem (porovnej)

V jejich KS by měla figurovat otázka: “Kde se vidíte za 5 let?” :-D

14.11.2023 09:12:22

We're so close to bringing this project to the end! The following milestones are what lies ahead and our estimated timeline for the project. (Please note these are our estimates and could change.)

  •  November/December- Approval of Mass Production and Mass Assembly completion
  •  December - Shipping to fulfillment centers.
  •  January/February- Clearing customs in each region and fulfillment center processing.
  •  February/March - Fulfillment to backer begins. 

 

…tak schválně :D
(EDIT: Teď koukám, že jsem se nachytal kvůli novému řazení a přicházím s duplicitním oznámením)

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

14.11.2023 11:01:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Len pre úplnosť treba dodať, že približne rovnaký timing poslali v update už minulý rok v júli. To len pre predstavu, o akých meškaniach sa tu bavíme, takže myslím, že aj z tohto dôvodu už nepíšu k tým mesiacom aj konkrétny rok. Takto ich nikto nemôže obviniť z toho, že nesplnili to, čo sľúbili, pokiaľ ľudia tú hru niektorý február naozaj aj dostanú - nikdy ale netvrdili, že to musí byť zrovna ten najbližší rok :)

V každom prípade ten časový plán je momentálne hodne LTT - pokiaľ nestihnú všetko dotlačit, poschvalovať aj naložiť do kontajnerov za dva najbližšie mesiace, tak majú zase po chlebe, lebo prakticky celý február majú všetky fabriky aj prístavy celoštátne voľno kvôli oslavám nového roka. A v takom prípade by bolo aj dodanie do leta hodne optimistické.

Aj keď v tomto prípade ma to celkom mrzí, predsa len je to pôvodom lokálna hra, ktorú za normálnych okolností rád podporím. Takto katastrofálne zmanažovaný projekt som ale už hodne dlho nevidel, takže som stratil všetky nádeje, že by sa im podarilo dodržať aj tento najnovší časový rozvrh (ktorý je aj tak od ukončenia KS kampane už asi desiaty).

14.11.2023 11:22:24

Vybíráme z Bazaru

Conquest of the empire
Conquest of the empire
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas