nepřihlášený

přihlásit

registrovat

SMART - Kontrolní věž letiště

Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: logická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: MindOK
Smart Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Sedím na kontrolní věži a dávám si neskutečně dobrou svačinku. Vtom dostanu hlášení, že jsou letadla nachystaná a startují motory. Položím si svačinku vedle sebe, nasadím sluchátka  a vydávám povel ke startu. Snad jsem všem letadlům dala ty správné souřadnice a pokyny, kam mají letět. Šťastnou cestu...

Popis hry

Hra obsahuje praktický box s výsuvným víkem. Uvnitř boxu jsou schované jednotlivé úkolové karty a leporelo s řešením úkolů. Dále hra obsahuje 6 plastových průhledných destiček s letadly. Úkolem hry je přikládat tak, aby letadla splnila podmínku pro daný úkol. Úkoly jsou rozděleny do 4 obtížnosti:

  1. Starter 1-12: na kartě s nebem je namalované jedno letadlo v určité barvě a směru. Na kartu si letadlo položte přeně tak jak je vyobrazené na kartě. Úkolem je tedy  poskládat dílky s letadly tak, aby přesně seděl směr kterým letí
  2. Junior  13-24: na kartách s radarem jsou vyobrazené terčíkové body, které protínají přerušované čáry. Úkolem je podkládat letadla tak, aby letěla po přerušované čáře v jednom směru a přitom byla letadla na terčíkových bodech. Letadla nesmí být čelem proti sobě.
  3. Expert 25-36: na kartě s mapu jsou vyobrazeny široké čáry ukončené šipkou. Úkolem je, poskládat letadla tak, aby dodržela směr, který jim šipka určuje. Letadla nesmí být čelem proti sobě.
  4. Master 37-48: na kartě jsou vyobrazeny  ranveje. Úkolem je poskládat letadla tak aby stáli na ranveji v jednom směru. Letadla nesmí být čelem proti sobě.

Jelikož je to hra pro jednoho hráče, budete se vždy radovat sami pro sebe, pokud správně splníte úkol dle zadání.

Autor: Mira330

Další názvy této společenské hry

  • Airport Traffic Control