Small World of Warcraft

xxxxxxxxoo hodnoceno 103x (Seznam vlastníků)

Small World of Warcraft - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: právě překládáme
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Philippe Keyaerts
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy po přečtení rulebooku


Days of Wonder už nahodil pravidla Small World of Warcraft, i v češtině. https://ncdn1.daysofwonder.com/small-world-of-warcraft/en/img/sb_rules_cs.pdf

Dojmy za mne osobně - opravdu jen re-skin starých SW, využívá to navíc prakticky jen frakčních bonusů k vítězným mincím(Horda má bonus za dobyté území Aliance a naopak), implementuje místa a artefakty, což je mechanika použitá už v SW:Underground, flavorově zde samozřejmě odpovídající Azerothu. Schopnosti jsou také většinou "okopčené", či jen velmi málo pozměněné oproti SW.

Blizzardem vynucené ponechání jmen ras v AJ a přeložení pouze bannerů schopností působí očekávaně příšerně (Bylinkáři Forsaken a podobně...)

Za mne jako vlastníka všeho, co k SW vyšlo, asi pass. Fanda WoW jsem nikdy extra nebyl. A i tak bych si hru raději koupil celoanglicky, než tenhle hybrid.
15.7.2020 16:24:34

stejný
Mám to stejně, ten českoanglickej paskvil je děsnej, stačilo mít hru v AJ s českýma pravidlama, všichni by byli spokojenější, včetne vydavatelů (mín práce), takže je to jen další shit na smetišti her. Byť jinak SW mám rád a o tomhle jsem vážně uvazoval, ale raději vezmu aj verzi, když už... ikdyž tam tech novinek je teda nula nula... :/




"I want to play a game." Jigsaw

15.7.2020 19:58:11

...

Ja bych koule na to vydat takovyhle paskvil nemel. To je neco prisernyho

15.7.2020 20:44:31

pche
I když do toho ani náhodou nejdu, je to extrémní mainstream a bude to prodejní pecka. Už jen z nostalgie si to koupí i ti, co deskovky nehrajou. Takže shit neshit, neuděláš nic.

16.7.2020 00:43:41

Souhlas
Tak tak, navíc AJ verze má výhodu v případných rozšířeních. Rozhodně nechci hanit vydavatele, ale ta jistota přeložení tu není (pokud vím, kdyžtak mě prosím opravte), takže radši komplet v jednom jazyku.

16.7.2020 06:57:31

Vybíráme z Bazaru

Squid game
Squid game
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas