Small World: Necromancer Island

xxxxxxxooo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Small World: Necromancer Island - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Small World
Small World: Underground
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Philippe Keyaerts
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotazy k pravidlům

Má hráč nekromancera na začiatku hry takisto 5 víťazných mincí ako ostatní hráči?
23.3.2011 21:01:05

acedrac
Řešili jsem to a nikde se napíše že by je měl dostat, hledli jsem to na BBG a našli někde že nedostává. Tak to tak hrajeme.

23.3.2011 21:59:07

Dotaz na mince
Ahoj, v pravidlech jsem se nedočetl, kolik mincí musí Necromancer zaplatit za nového ducha. A taky kolik mincí jej stojí zakoupení nové zvláštní schopnosti?
Díky

17.11.2011 05:52:56

to Venca81
neni novy duch za 4 mrtvoly? sit ed nejsem jisty jesli nekrous vubec hraje na penize

17.11.2011 07:27:56

to ndru
No v pravidlech se píše:

Průběh nekromancerova tahu
Nekromancerův tah probíhá způsobem:

1. Získání duchů a zvl. schopností

Nekromancer může použít nashromážděné vítězné mince získané v předchozích kolech.
Nekromancer může utratit vítězné mince tvořící součet jeho právě používaných zvl. schopností a žetonů duchů přítomných na mapě a získat tak:

a. jeden nový žeton ducha, který přemístí ze své zásoby na Nekromancerův ostrov.

nebo

b. novou zvl. schopnost ze své zásoby vytvořené na začátku hry (je v zásobě nějaká zvl. schopnost k mání). Nekromancer může zakoupit libovolný počet zvl. schopností, pokud má dostatek vítězných mincí. Efekty nově získaných zvl. schopností se kumulují s efekty již vlastněných zvl. schopností.

O cenách není ani zmínka.

17.11.2011 07:48:43

to Venca81
a engelese jsi nekoukal?

17.11.2011 09:26:58

http://www.rpg.net/reviews/archive/15/15073.phtml
Each power or ghost costs a number of victory coins equal to the number of ghosts already on the board the number of powers already in play (e.g., the cost is "2" at the start of the game, since the necromancer begins with 1 power and 1 ghost).

17.11.2011 09:35:46

ndru
Díky, už to chápu.

17.11.2011 19:29:44

Vybíráme z Bazaru

Království Valerie, jednou hrané, obalené karty
Království Valerie, jednou hrané, obalené karty
Akt. cena: 560 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas