Skulk Hollow - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Pencil First Games, LLC
Thunderworks Games
Autoři: Eduardo Baraf
Keith Matejka
Seth Johnson
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Za tři dny končí tahle zajímavá dvojkovka. Přidal by se někdo na ten double pack? Pokud by se sešlo dost lidí na 6 pack, tak by to bylo úplně super.

Při doublepacku vychází kopie i s poštovným na cca 47 dolarů. Solo je to 51 dolarů. Při šestipacku to vychází na cca 44 dolarů i s poštovným.

Pro snížení poštovného pro mě ideálně někdo v okolí Olomouce - případně Brno (můžu poslat po bráchovi:)

https://www.kickstarter.com/projects/ebaraf/skulk-hollow-an-asymmetric-2-player-game-with-epic?ref=profile_starred
12.11.2018 10:40:16

back
Nikdo se neozval, což je škoda, ale vzal jsem rovnou ten double pack, kde hra vychází na 47 dolarů s poštovným. Bude mi teda jeden kousek přebývat, pokud se časem najde někdo, koho to zaujalo a bude chtít nastoupit, tak mi dejte vědět, o ten jeden KS kousek se podělím:)

22.11.2018 10:23:21

rezervace
Tak ten nabízený kousek je již zabraný:)

22.11.2018 15:15:48

možnost přidat se
Tento projekt nepoužívá pledge manager - finance bylo potřeba dodat během kampaně.

Nicméně autor byl tak laskavý a dovolil mi nyní můj pledge upravit, abych mohl navýšit počet odebíraných krabic. Bez limitu na množství (s tím, že každy dosažený 6pack by snižoval výsledné poštovné na krabici)

Prosím, aby se případní zájemci vyjádřili závazně do neděle večer, v pondělí ráno budu autorovi psát finální počet. Dík.
Napište buď sem, nebo mě PM, nebo se zapište sami do tabulky https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LfJmRno1QIqPB0chmbsDbJs7SHzyemAcyEicTa6Ft9g/edit?usp=sharing

(osobní předání v Hradci Králové nebo nějakou spojkou na herních akcích, nebo už stejně asi budu přeposílat do Prahy, takže tam si to pak pořešíte... ;), nebo přeposlání kamkoliv samozřejmě)

23.11.2018 19:33:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Veilwraith + rozsireni anglicky
Veilwraith + rozsireni anglicky
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas