Siegestorm - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Kamil 'Sanex' Cieśla
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Hra vyšla a je kolem ní docela ticho. Jaké máte ze hry dojmy? Je dobře hratelná ve všech počtech (1-4)?

Díky
26.11.2019 12:01:06

Hratelnost v různém počtu
Ahoj,
jdu sám proti sobě, když to napíšu, ale ta hra je vysloveně určená na sólo, kooperaci dvou hráčů a duel dvou hráčů. Režimy pro tři a čtyři hráče jsou vysloveně přílepek. Je to primárně dvojkovka.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

26.11.2019 14:11:37

Dejf
Ani nevíš, jak rád to slyším! Primárně bych chtěl hrát solo, případně 1v1 nebo 2 v koop variantě.

Nicméně pořád čekám, že někde vyskočí dojmy, recenze atp. a ono ticho po pěšině.

26.11.2019 14:44:01

Boss
Tak zatím trénuju sám sólo (a nejsem si jist, že hraju karty bosse úplně správně - viz Otázky) se základními balíčky.
Zatím jsem hrál s nejlehčím bossem. Včera namíchaný balíček lehce poražen všemi frakcemi. S dnešním balíčkem bosse 50% úspěšnost, a i ta dvě vítězství byla o prsa. Přišlo mi to jako úplně jiná obtížnost. Což považuju trošku za vadu na kráse.
Pokud prohrajete, nemá smysl si míchat nový bossův balíček, protože nebudete mít referenci, jestli jste to podruhé zahráli lépe.
Na vyzkoušení balíčku nebo jako rychlovka když není moc času je to jako sólo fajn.
Ale počítám, že to bude lepší jako PvP.


1.12.2019 21:47:49 | Upraveno autorem (porovnej)

První dojmy

Včera jsem dostal k narozeninám základní krabici i obě rozšiřující frakce. Kolem desáté jsme projeli pravidla a pustili se ve čtyřech do dvou duelu :) No skončili jsme asi ve dvě ráno úplně nadšeni. Hráli jsme zatím základní balíčky a hra je napinava a skvěle ubíhá. Dneska ráno dvě sólo hry proti nejlehcimu bosovi, jedna výhra a jedna prohra. Ale myslím, ze jsem nasekal spoustu chyb. Oproti duelu to není úplně ono, každopádně na testování strategii a balicku asi dobrý.

8.12.2019 11:31:44

Kdysi jsme tuhle pecku hodně hráli. Plánovala se i liga. Neví někdo, jestli hra ještě někde žije? 

10.1.2024 21:58:34

Vybíráme z Bazaru

Aldebaran Duel
Aldebaran Duel
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas