Siegestorm - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Kamil 'Sanex' Cieśla
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

česky

Za cca 14 dní se uzavírá PM z KS kampaně a tak by mě zajímalo, jak se Albi staví k možnému překladu? (než se pustím do nějakých větších akcí skrzevá PM)
(soudě podle toho, že na Albi day tuším mluvili o tom, že to hráli a že možná bude?)
15.11.2018 08:07:35

České vydání
Ahoj,
české vydání je pořád v plánu (i když se hra od té doby, co jsme se pro něj rozhodli, podstatně změnila). Vyjít by to mělo někdy v první polovině příštího roku, spolu s prvními dvěma rozšiřujícími balíčky (Styxie a Serafie).

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

15.11.2018 09:15:02

Překládám pravidla, už jsou ke stažení
Překladu od Albi se jen tak nedočkáme, mnoho lidí už hru z Kickstar kampaně má včetně mě. A opravdu si ji chci zahrát. :)

Proto jsem pravidla, která jsou dodávaná s hrou v EN začal překládat. Níže si můžete stáhnou aktuální verzi a směle se pustit do hry dvou až čtyř hráčů.

https://drive.google.com/open?id=1BTqdvPChkoAv-n5d92gvOnmeIZrbmm83

Kooperativní mod přeložím též a pravidla aktualizuji. Zároveň budu v pravidlech průběžně zohledňovat errata.

Kdo byste si chtěli zahrát, jsem z Prahy a na Kickstar jsem objednal 3 CORE SETY navíc, které jsou včetně bonusů.

18.5.2019 10:18:20

...

Na KS nedávno slibovali, že vypustí lokalizovaná pravidla. Zatim teda nic.

18.5.2019 20:16:56

...
To asi taky nějaký čas ještě potrvá, jestli pravidla plánují lokalizovat do více jazyků, my budeme jedni z poledních, stejně jako tomu bylo s rozesíláním hry.

Proto jsem se raději vrhl na překlad a pro úplnost i se začleněním errat.

18.5.2019 22:57:46

Dokončil jsem překlad pravidel
Překlad obsahuje celá EN pravidla, FAQ 1.0.(1) včetně schopností z rozšíření.

Stáhnete je ze:

https://drive.google.com/open?id=1BTqdvPChkoAv-n5d92gvOnmeIZrbmm83

20.5.2019 15:51:17

Oficiální CZ pravidla v nedohlednu
Tak jsem dnes poslal tvůrcům Siege Storm český překlad pravidel, zda by jim to pomohlo a urychlilo vydání jejich ofiko verze.

Odpovědí mi bylo, že počešťovat hru bude Albi, že jim mohou můj překlad zaslat. Bohužel z toho vyplývá, že oficiální pravidla Siege Strom budou až s vydáním hry pod křídly Alby cca během prvního pololetí 2020.

Sám bych si rád prošel, zda jsem vše přeložil správně, nicméně, kde jsem si nebyl jistý, řešil jsem to s EN komunitou, takže by mělo být vše v souladu s originálními pravidly a na mnoha místech přidávám i dodatečná vysvětlení, aby bylo vše jasné.

V tuto chvíli a zřejmě ještě na dlouhou dobu nabízím odkaz na jediná CZ pravidla Siege Strom již kompletně přeložená:

https://drive.google.com/drive/folders/1BTqdvPChkoAv-n5d92gvOnmeIZrbmm83


21.5.2019 18:51:35

CZ vydání
Ahoj,
hra nemá vyjít v první polovině roku 2020, ale ve druhé roku 2019.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

21.5.2019 20:18:08

...
Super, díky za upřesnění. Koukám že ten post o vydání je z 2018 a ne z 2019 :).

21.5.2019 20:51:24

Vybíráme z Bazaru

Immortals
Immortals
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas