Sid Meier’s Civilization: Desková hra - Sláva a bohatství

xxxxxxxxxo hodnoceno 124x (Seznam vlastníků)

Sid Meier’s Civilization: Desková hra - Sláva a bohatství - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Sid Meier's Civilization: Desková hra
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupím / hledám rozšíření Sláva a bohatství

Zdravím,

rád odkoupím rozšíření "Sláva a bohatství" pro civilizaci, případně i včetně základní hry. Nenajde se někdo, komu hra doma leží a již jí nehraje?

Díky
9.5.2018 13:58:56

rozšíření
V nějakém rozhovoru tuším Michal BF říkal, že Civilizace byla anomálie v tom, že si ji nakoupila spousta nehráčů nebo příležitostných hráčů, aby pak zjistili, že ji nedokáží rozchodit a hru definitivně odložili na polici. Těžko si pak budou kupovat rozšíření a obvykle argumentované počty, že za 4-5ks základu se prodá 1ks rozšíření (a tedy teoreticky až 3.000 ks krabic Slávy a bohatství při prodeji 12.000 ks základu) zde proto neplatí. Mít rozšíření 4 roky na skladě je imho dost a určitě to není jen o místě, které zabírá. A docela chápu i BF v tom, že s ohledem na obtížnější podmínky vydávání her od FFG ne vždy vydají to co by sami chtěli (např. Wisdom and Warfare rozšíření namísto Slávy a bohatství).
Plus kolem řady jejich her je dosti široká fanouškovská základna, která je pravidelně bombarduje požadavky, aby "pro hráče" vydali bez ohledu na vlastní business plán tu rozšíření k Civce, támhle další cykly LCG AGOT nebo LOTR, atd. atd. A všem nevyhovíš...

21.1.2019 10:36:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Je pozdě...
Hlavně už je pozdě...po takové době to nemá smysl. Řada lidí si druhou expanzi již pořídili, udělala překlad atd...

Mnoho hráčů by možná už po CZ verzi ani nesáhlo...to mělo být hned v jednom vrhu, teď by se s prodejem cukali i speciálky a BF by to fakt měl u sebe na skladu.

21.1.2019 10:54:15

Hra Civilization zakl. hra a rozsireni....
My mame obidve. Maju jeden den.uplne nove

19.3.2019 20:56:11

Civilization rozsirenie

Ahojte ludia,mam zaujem kupit rozsirenie hry Covilization Slava a bohatstvo...ma niekto plz?????????????

22.12.2019 21:20:46

Dostupnost


Ahoj, na německém Amazonu to mají! Posledních pár kusů. Sice v němčině, ale s překladem odtud no problemo :-)
https://www.amazon.de/-/cs/gp/aw/d/B006ZM2T60/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

4.10.2020 23:48:12

Uz nic

7.2.2021 00:58:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, rád bych to od někoho koupil. Když tak napište, díky.

 

Úprava: vyřešeno, díky

10.4.2022 17:30:43 | Upraveno autorem (porovnej)

KOUPÍM #Sid Meier’s Civilization: Desková hra - Sláva a bohatství 

Ahoj, uvědomuji si tu šílenou nedostupnost rozšíření Civilizace, nicméně i přesto bych to rád zkusil. Pokud by tedy existoval někdo, komu se rozšíření již válí doma a nehraje, rozhodně bych pro rozšíření našel využití. Kdyby se tedy našel někdo, kdo bych mě chtěl udělat radost, prosím napište. Díky moc

18.8.2022 07:50:48

Dal jsem ted na bazar zaklad i obe rozsireni 

 

@lopata69 

2.10.2022 13:38:43

Zdravím, šlo by od někoho odkoupit?

11.1.2023 18:47:28

Ahoj, neměl by ještě někdo na prodej obě rozšíření ke staré civilizaci #Sid Meier's Civilization: Desková hra - #Sid Meier’s Civilization: Desková hra - Sláva a bohatství  a #Sid Meier's Civilization: The Board Game - Wisdom and Warfare ? Nedávno jsme ji po delší době vytáhli a rádi bychom si zahráli komplet i s rozšířením které je dávno všude beznadějně vyprodané. Nikde na bazarech se mi už nedaří najít. Případně byl by někdo ze šťastných majitelů ochotný naskenovat i další herní komponenty v kvalitě k tisku? (karty jsou v souborech ale chybí mapové díly a žetony). Díky 

15.8.2023 23:14:07

Zdarec, kolem vánoc jsem kupoval verze ze zahraniční a dával do obalů kam jsem vsunoval přelepky, na německým amazonu jsem kupoval německou verzi slávy a bohatství a v polskám mepelu jsem kupoval polskou verzi wisdom and warfare. Poslal bych odkazy ale nevím jestli by to nebylo porušení pravidel diskuze ale pokud bys chtěl určitě to najdeš vypadá to, že oboje je stále skladem.

 

16.8.2023 09:37:56

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny - nová, nejlevněji!
Hra o trůny - nová, nejlevněji!
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas