Sid Meier's Civilization: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 626x (Seznam vlastníků)

Sid Meier's Civilization: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Železnice a Odlévání kovů

Jak jste pořešili ve svých hrách tyto dvě chybně tištěné karty? (technologie Železnice má mít ikonu mince, kdežto technologie Odlévání kovů nikoliv). Hrajete to s chybou, přelepili jste, dokreslili...? Chyby v pravidlech jsou v poho, stačí se to naučit správně. Horší je hrát s vadnými komponenty. Nedávno jsem hru pořídil a přemýšlím, jak s tím naložit... Tak jen pro inspiraci se ptám...
7.9.2016 22:25:36

Cimm
Dával jsem sem aktualizaci karet k FAQ 2.0, stačí vytisknout a dát do obalu k originál kartě.

7.9.2016 22:36:05

Froggery
Vím, že to tu je. A co ti, co hrají bez obalů...?

7.9.2016 22:49:57

Froggery
Jinak dneska jsem byl na Václavském nám. v Luxoru, kde mají Cívku v prodeji. Ofotil jsem si zadní stranu krabice a porovnal s tou, kterou mám doma. Jsou tam drobné odchylky v textu vlevo dole. Takže se jedná zřejmě o jinou verzi (dotisk)? Zajímalo by mě, jestli by v této krabici mohly být už karty Železnice a Odlévání kovů správně (smůla, že krabice je ve folii a dovnitř se prostě nepodívám:). Jinak už se to tu dříve řešilo, ale tak nějak nedotaženě. Nikdo se přesně nevyjádřil, jestli jsou tam zrovna tyhle dvě technologie správně (v dotisku, případně v kterém dotisku). Pak je tu v diskuzi ještě zmínka, že v prvním rozšíření by snad mělo být něco opravné k základu. Ale ani v této diskuzi pak už nikdo nerozebral, jestli se jedná o tyto dvě karty (technologie) nebo něco jiného. Věděl by někdo, jak to tedy je?

7.9.2016 23:01:24 | Upraveno autorem (porovnej)

železnice vs zpracování kovu 2016
Hru jsme kupovali někdy květen-červenec a již tam jsou ty kartičky OK
Zpracování kovu-za žeton železa dává +3 k prvnímu útoku
železnice - zlaťák

11.9.2016 17:28:16

Zpracování / Odlévání
Zpracování kovů je technologie na I. Úrovni, ale Odlévání kovu je technologie III. Úrovně. Jinak nevím jakou verzi hry mám, ale jak píšeš Železnice má minci, Odlévání kovu nikoli. Pravda, bez té mince by karta Železnice vypadala vážně divně.

11.9.2016 20:00:15

Chyby na kartách
Tak to rád slyším, že se dá sehnat verze hry bez chybných karet. Ještě měla být snad špatně karta divu Angkor Vat, ta je také opravená?

11.9.2016 23:19:26

Angkor Vat
Jediný rozdíl mezi novou a „opravenou“ kartou je upravený font v názvu efektu. Takže kosmetická změna. Co se týče obsahu vše jako na původní kartě.

15.9.2016 12:55:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Massive darkness 2 KS upgrade pack ve fólii
Massive darkness 2 KS upgrade pack ve fólii
Akt. cena: 253 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas