Sid Meier's Civilization: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 620x (Seznam vlastníků)

Sid Meier's Civilization: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Ahojte
Koupil jsem si základní hru civilizace a rád si chci koupit i rozšíření.
Můžete mi poradit jestli musím koupit postupně první a pak druhé rozšíření
Nebo jestli stačí hned druhé rozšíření koupit.
Popřípadě jaké je lepší rozšíření.
Děkuji
4.5.2017 00:13:36

JoHoneK
Klidně můžeš koupit rovnou druhé, balancuje politická zřízení a boj a přidává pár nových věcí, pokud si chceš pořídit jen jedno z rozšíření, tak bych byl právě pro to druhé.

4.5.2017 08:04:08

Pravidla
A jak je to s pravidly když koupím všechny rozšíření jaké pravidla používat. Díík

4.5.2017 12:08:16

JoHoneK
Tak pravidla platí v podstatě pořád ta ze základní krabice plus bych doporučil použít úpravy některých civilizací (Arabové, Řecko, Egypt) z FAQ https://images-cdn.fantasyflightgames.com/filer_public/4e/a4/4ea4c8a6-7cf2-45b1-9dc3-6a72994644ff/civilization_faq_v20.pdf sekce Advanced Variants na konci.
Pokud rozšíření přidávají nové věci tak mají k tomu svá pravidla. Co se týče zřízení tam jen nahradíš staré karty ze základu novými. Co se týče boje, je v pravidlech druhého rozšíření napsáno jak ho řešit s novými kartami a zase nahradíš ty staré karty ze základu, které měly jen jednu hodnotu novými kartami, které mají oddělenou bojovou sílu a životy. Ostatně pravidla jsou na webu FFG k prohlédnutí i u těch rozšíření https://www.fantasyflightgames.com/en/products/civilization/
sekce rules

4.5.2017 12:27:23

Vybíráme z Bazaru

Frostpunk + Zoceleni mrazem + Miniatury
Frostpunk + Zoceleni mrazem + Miniatury
Akt. cena: 3800 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas