Shuffle Heroes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy, Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: From the Void
ADC Blackfire Entertainment
Czech Board Games
Autoři: Jan Vaněček
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

nekompletný obsah ?

Zakúpil som si hru Shuffle Heroes obshujúcu full-artové karty hrdinov a chýba mi tam karta Alsiry (siréna). Podľa informácií uvádzaných na niektorých e-shopoch je k hre aj set full art promo kariet hrdinov obsahujúci (podľa obrázku) všetkých 7 hrdinov.
Myslíte, že ak by som napísal mail vydavateľovi (Blackfire), poslali by mi túto jednu chýbajúcu kartu???

edit:
Pardon, malá chybička. Full-artové karty sú kompletné (7ks), ale príbehových kariet je len 6 - nie je tam karta Alsiry (sirény) - ale aj podľa obsahu v krabici je len 6 príbehových kariet. Čím to ??
22.5.2016 20:57:24 | Upraveno autorem (porovnej)

siréna
Taky jsem se nad tim pozastavil. Vysvětluju si to tim, že o příběhu sirény se nic neví. Ta se prostě jen objeví z moře a zase zmizí...

22.5.2016 22:23:18

Abe

Příběhové karty
Odpověď je jednoduchá. Původně mělo být v krabičce jen 6 postav. 7 plánovali jako bonus k objednávkám na Kickastarteru. Nakonec to dali všechno do základu na poslední chvíli. Příběh k ní prostě nebyl hotový. Taky jsem si nejdřív myslel, že mám vadný kus. Alespoň, že autoři dali dodatečně příběhy všech postav na svůj web

http://shuffleheroes.czechboardgames.com/story/act6cz.html

11.9.2016 08:24:57

Vybíráme z Bazaru

Velká kniha strašlivých čar
Velká kniha strašlivých čar
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas