Sherlock Holmes Consulting Detective: The Thames Murders & Other Cases

xxxxxxxxoo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Sherlock Holmes Consulting Detective: The Thames Murders & Other Cases - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní, strategická, logická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Asmodée Editions
Space Cowboys
Ystari Games
Autoři: Gary Grady
Raymond Edwards
Suzanne Goldberg
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Český překlad případů

Rozhodl jsem se, že už nechci veřejně sdílet české překlady případů. Pokud by o ně měl někdo zájem, napište mi na mail VikingLarry@seznam.cz a já vám je pošlu.

 

18.4.2020 19:22:55 | Upraveno autorem (porovnej)

xDante 1986
Jenom upozorňuju, že musíš zvládnout i noviny, protože ty jsem nepřekládal a ani to nemám v plánu. Na druhou stranu, na těch pár článků, které jsou pro některé případy zapotřebí, stačí i celkem běžná znalost angličtiny, protože nejsou psané tak květnatým jazykem.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

19.11.2020 13:56:59

Poslední aktualizace
Tak jsem dnes dodělal korektury všech případů. Potěšilo mě, že chyby se týkaly skoro výhradně diakritiky (chybějící čárky, tečky nebo uvozovky) a nalezl jsem jen minimum překlepů a pravopisných chyb. Stejně tak jsem všehovšudy přepsal jen asi tři věty, aby byly srozumitelnější.

Každopádně neříkám, že všechny chyby byly stoprocentně odstraněny, ale s tím už jsem ochoten žít, tudíž tuhle verzi překladu považujte za konečnou a definitivní.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

30.12.2020 21:51:38

překlad

Děkuji za překlad a takový dotaz kterou s těchto her doporučuješ pro začátek?

30.12.2020 22:33:23

VitekS
Já hrál pouze dvě hry z této série - Thames Murders a Baker Street Irregulars. A z těchto dvou her bych rozhodně doporučil Thames Murders. Některé případy jsou sice slabší, ale žádný z nich není vyloženě průšvih.

V Baker Street Irregulars bych hned třetí případ označil rovnou za debilní, šestý kvůli nepřeložitelné hádance nemá smysl v češtině hrát, sedmý má podivný konec, devátý je divný celý a desátý má tři možné konce, ale na 95% se nejspíš skoro každý při prvním hraní dopracuje k nejhoršímu možnému zakončení. Navíc je znát, že případy psal skutečný spisovatel, protože je v nich velké množství zbytečných informací a vaty.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

30.12.2020 23:02:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Kdyby měl někdo pěkný skeny k této hře, tak předělám přeložený text do grafiky.

Teď dělám třetí případ, který je ke stažení na ofic. stránkách.

10.2.2022 23:27:54

Před pár dny jsem odeslal na schválení kompletní překlad (vše kromě novin a rejstříku) v grafice k třetímu případu.

Když to někdo využijete, aspoň to budete mít v originálním kabátku :)

17.2.2022 19:54:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Legends Rising: The Valiant Universe Deckbuilding
Akt. cena: 499 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas