Sherlock Holmes Consulting Detective

xxxxxxxxoo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Sherlock Holmes Consulting Detective - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní, strategická, logická
Čeština: není
Vydavatelé: Casper Games
Descartes Editeur
Kosmos
Sleuth Publications
Target Games
Autoři: Gary Grady
Raymond Edwards
Suzanne Goldberg
Rok vydání: 1981
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

čeština

nechystá náhodou někdo překlad té nové verze?
16.11.2013 00:18:37

Překlad
No, já mám sice problém s tím, že někteří hráči se kterými jsem si zahrál první případ anglicky neumí, takže prožitek pro ně byl asi trochu slabší, ale nicméně si myslim, že je to velmi náročné to celé překládat. Jde o spoustu textu (případy, noviny...) a ještě víc práce, aby to třeba jazykem odpovídal překladům Doyleova Holmese.

16.11.2013 13:20:10

čeština
Ok, díky za odpověď zároveň to vyřešilo i jazykovou náročnost

16.11.2013 17:46:52

Preklad
Naroky na AJ v tomto pripade jsou vysoke a preklad by byl velmi napomocny, ale ma to hacek, nikdo by si hru uz pak nekoupil, protoze krom mapy tam uz pak nic v podstate neni. Takze...

16.11.2013 23:00:29

Překlad
Pokud by byl někdo, kdo umí dostatek anglicky ochotný to přeložit jsem zas na oplátku ochotný to hodit do patřičného Doylova stylu. :-)

14.6.2015 13:17:33

Nezkusí někdo vydat česky?
Vím, že se jedná o dost specifické hry (spíš než hra je to gamebook) a že některé díly z této série jsou už staršího data, ale přesto bych se chtěl zeptat, jestli po úspěchu Detektiva některé z vydavatelství neuvažuje o tom, že by vydalo v češtině některou hru ze série Sherlock Holmes: Consulting Detective? Hrál jsem sice pouze pár případů z dílu s Jackem Rozparovačem, ale za sebe můžu říct, že kvalitou scénáře se Detektiv Sherlockovi ani nepřiblížil, akorát má na našem trhu smůlu, že si ho kvůli angličtině zahraje málokdo.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

11.2.2019 10:45:33

Vybíráme z Bazaru

Marvel United - X-Men CZ
Marvel United - X-Men CZ
Akt. cena: 640 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas