Shadows over Camelot

xxxxxxxxoo hodnoceno 124x (Seznam vlastníků)

Shadows over Camelot - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Bruno Cathala
Serge Laget
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

student

Herní plán

Chtěl jsem Vás poprosit jestli někdo nemůže naskenovat herní plán SoC. Předem děkuji
25.8.2009 14:33:26

sranda
Dneska je apríl nebo co se děje?

25.8.2009 14:44:05

Joe

Tož studenti...
Viď názov :)

25.8.2009 14:48:18

rbx

student
Obavam se, ze s timto tu nepochodis, protoze my delame ty preklady a grafiky kvuli tomu, abychom si mohli zahrat original zakoupenou hru v cestine a ne kvuli pirateni deskovych her. Takze nikdy tu nenajdes uplne celou hru komplet, aby sis ji mohl stahnout a udelat doma svepomoci. Ale existuji i takoveto hry, viz treba zde: http://www.headlesshollow.com/downloads/games/LegendofRobinHood_v2.1.zip

25.8.2009 17:18:56

Student

Vydání češtiny
Mě nejde o pirátství. Koupil jsem hodně originálních her a jsem velký fanda do všeho. Ale jedna věc je mít českou hru a druhá anglickou. Pokud by vyšla v češtině, tak neváhám a kupuji.

2.9.2009 17:21:18

rbx

Student
Udělal jsem všechny karty v češtině a jsou zde ke stažení a vytištění. Herní Plan je bez angličtiny, takže po udelani karet mas celou hru pekne komplet česky.

3.9.2009 00:03:21

student
Taky mi nejak nedava smysl, proc hra pokud je v AJ, tak by v Cesku ztracela autorske prava.
Pripade neni problem navstivit nejaky herni klub, hru si vyzkouset jestli je to s tou aj tak spatne a podle toho rozhodnout koupi

3.9.2009 08:25:54

to Bajn
"Taky mi nejak nedava smysl, proc hra pokud je v AJ, tak by v Cesku ztracela autorske prava." - a touhle větou navazuješ na co nebo na čí příspěvek? Nikde jsem nezaznamenal, že by někdo v tomto duchu mluvil.

to student: Tvému druhému příspěvku 2/9/2009 17:21:18 nerozumím už vůbec. ""Ale jedna věc je mít českou hru a druhá anglickou." a kde je problém si tedy koupit tu anglickou, kde máš herní plán a karty si udělat díky tomu neskutečnému množství práce, kterou udělal rbx???

to rbx: Nádherná práce, musím uznat, že jsi opravdu šikovný človíček. Díky Tvým překladům začínám o té hře vážně přemýšlet. Ten samý dík patří krenovi a caulymu.

5.9.2009 12:28:38

poděkování...
...samozřejmě i Diovi, nějak jsem ho přehlédnul ;-)

5.9.2009 12:29:48

rbx

Acer
Neprelozil jsem ani tuk :-) vše jsem vzal z Caulyho prelepek. I tak to bylo práce až nad hlavu a kdybych to měl ještě překládat, tak do toho nejdu. Ještě musím dodělat rozšíření.

5.9.2009 20:32:33

Malonáklad výtisku karet
Tak mně napadlo, kdyz blackfire nechce udělat české karty, tak co si je nechat společně někde v nějakém malonákladu vytisknout v profi kvalitě? Možná by to vyšlo na minimálně podobné peníze, jako když si to každý bude tisknout doma sám na inkoustovkách. Kdyby se sešlo tak 100 lidiček, asi by to už bylo nákladově níže. Otázka je "legalita" takového kroku, ale protože bychom to nikam neprodávali, ale každý by dostal svůj balíček pro vlastní potřebu a stejně by kvůli figurkám a plánu vlastnil původní hru, tak by to snad prošlo :-)

6.9.2009 09:12:09

Acer
No legální to nebude minimálně pro toho, kdo by to organizoval. Není důležité, zda to dělá za nákupní cenu, nebo se ziskem. Ale prostě to není jeho osobní použití. Je otázkou, zda by k tomu šlo sehnat svolení Blackfire, protože kde není žalobce...

6.9.2009 12:00:49

Malonáklad výtisku karet
Není to legální, protože by byla použitá původní grafika, na kterou nemáme licenci. A Blackfire to povolit ani nemůže, oni nejsou vlastníky licence, to je výrobce hry a tedy DoW.

Jinak karty se daj udělat třeba i tady:
http://www.spielmaterial.de/english/d_K0002x_Customized_cards1144.htm

6.9.2009 14:40:38

Acer1968
Spatne jsem zformuloval vetu, bylo to mysleno, ze me nedava smysl proc se snazi student obhajit svuj pocin shaneni se po scanu cele hry jenom proto, ze je v aj

6.9.2009 19:27:24

Vybíráme z Bazaru

Papa Paolo EN
Papa Paolo EN
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas