Settlers: Zrod impéria

xxxxxxxxoo hodnoceno 616x (Seznam vlastníků)

Settlers: Zrod impéria - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Strategie - Egypťani


Ahoj, která si myslite že je nejničivejší strategie za Egypťany a na jakou surovinu je nejlepší se zaměřit ?
26.1.2019 09:59:40

A poslouchám vás...
Dole pod odkazem máte finální verzi, čeho jsem byl schopen za Egypt proti Japkám. Ta strážní věž mi zbyla na ruce, tu jsem bral v draftu posledního kola. A zajímalo by mě, v čem dělám tak hroznou chybu a co hraju na hovno, abych nahrával okolo 150 bodů... Fakt jsem se snažil z toho dolovat bodů, co to šlo. A tohle? Směšnost.

Kolem a kolem jsem začal tou pyramidou, postavil zlatníka a otroky. Nic dalšího produkčního mi na ruku nepřišlo ani z frakčních ani z běžných.

https://drive.google.com/file/d/1bJYcFiMIzWPOMQH-nEcQYVN4vjCouNVj/view?usp=sharing
_________
Nechť Pán zatlačí a Paní zatáhne.

1.2.2019 21:19:53

7
No ani ja neviem nahrat take velke mnozstva bodov, no asi som nikdy nemal uprimne vylozenych len 7 frakcnych kariet na konci hry, to je ozaj malo, vacsnou mam 13 az 20 kusov. Kolko si nahral v tejto danej hre?

1.2.2019 22:06:04 | Upraveno autorem (porovnej)

JAHMANsvk
Heleď nahrál jsem 53 bodů... Především kvůli tomu, že jsem hrál body na zlatníky (panáček + zlaťák = 3 body), otrokáře (panáček = 2 kameny + bod) a měl jsem ještě vyložené misionáře v běžných kartách (panáček + žeton boření = 3 body), které jsem kvůli bodům v posledním kole přestavěl... Je pravda, že mi to na ruku šlo fakt bídně a zpětně si říkám, jestli jsem se třeba na ty zlatníky neměl vykašlat a udělat z nich dohody a jen stavět frakční karty, ale stejně...
_________
Nechť Pán zatlačí a Paní zatáhne.

1.2.2019 23:12:01

.
Hrát zlatníky nebo ne? Opět jsem hrál za Egypt, opět jsem měl oba zlatníky skoro od začátku a očividně je to pěkně šitózní strategie, protože opět jsem nahrál prachbídných 52 bodů.
_________
Nechť Pán zatlačí a Paní zatáhne.

12.2.2019 20:39:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Egypt mam nahrany nejmin
Ale zaklad je dobra produkce a hromada frakcnich karet. to plati u vsech narodu. Dohody moc nehraju max u japoncu. Kdyz mam moznost tak beru karty co produkujou karty, zaklad je spousta karet pak muzes vymyslet spoustu kombinaci.

12.2.2019 21:33:49

Vybíráme z Bazaru

Noc upírů
Noc upírů
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas