Settlers: Zrod impéria

xxxxxxxxoo hodnoceno 607x (Seznam vlastníků)

Settlers: Zrod impéria - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Strategie - Barbaři


Ahoj, která si myslite že je nejničivejší strategie za Barbary a na jakou surovinu jet ?
26.1.2019 10:02:09

ODLAKAVAT POZORNOST
S mojim bratom som sa vcera o tom rozpraval, lebo on skoro vzdy hra za barabarov. Jednoducho začneš rýpať do ostatných, a oni zanedbajú svoju taktiku a snažia sa ti ublížiť, ale barbar by to mal mať premyslene a vyjsť z toho výhodne napríklad tak, že zborí súperovi drahú budovu ktorú práve postaval a potrebuje ju, najmä drahé vlastnosi ako dodavateľ, ale pri tom minie napríklad dva meče a získa body za nájazd, no súper sa rozzúri, a minie v pohode aj ti meče, len aby sa mu oplatil, ale môže to byť oveľa nezyskovejšie ako u barbara.
Zároveň ale barbar má trochu problémy s bodmi lebo nie vždy prídu nájazdy a inak moc bodov z akcí nezíska barabar je podľa mňa najťažši na stratégiu, lebo napríklad egypťan si v pohodičke postaví niekoľko zlatníkov a sfíng a má pätnásť bodov za kolo a rád by som počul aj názory iných hráčhov.

17.3.2021 09:01:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Zmena názoru:

Podľa mňa je dôležité mať na začiatku hranicu, produkciu, potom získať nájazdy a barbarské oltáre…

a snažiť sa protivníka solidne predbehnúť v bodoch, ako to robí môj brat mne. Nedá sa ho dobehnúť

17.5.2022 17:33:58

Vybíráme z Bazaru

MoM: 2nd edition + namalovan fig + insert + tokeny
MoM: 2nd edition + namalovan fig + insert + tokeny
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas